Atradimų savaitgalis

Senuosiuose Klaipėdos sandėliuose įsikūręs restobaras “Michaelson” ne tik pasiūlys vakarienę su puikiu vaizdu į Pilies uostelį, bet ir pradžiugins dideliu maisto ir gėrimų pasirinkimu.

Papusryčiavę vienoje iš senamiesčio kavinių, kurias rasite smaližių maršrute „Saldi Klaipėda“, leiskitės į tikrą kelionę laiko mašina! Pilies muziejuje, įsikūrusiame po žemės pylimu, pamatysite senovinį kambarį, o jei esate “Žvaigždžių karų” fanas, tai tikrai pastebėsite, kad muziejuje saugomas auksinis, brangakmeniu inkrustuotas žiedas – labai panašus į sitchų imperatoriaus Darth Vader. Nepamirškite aplankyti ir ekspozicijos 39/45 – atsidursite Klaipėdoje II pasaulinio karo išvakarėse.

Atgauti jėgas ir pasistiprinti kviečia senamiesčio kavinės ir restoranai: Pilies Uostas, Friedricho pasažas, Etnodvaras, Piccolini ir kiti – rinkitės labiausiai patinkančią!

O po pietų, lygiai 16 val., laukiame ekskursijoje apie klaipėdietišką bauhauzą! XIX a. pab. – XX a. pr. politinės realijos lėmė savitą miesto architektūrinio veido formavimąsi ir sukūrė dabartinį unikalų bauhauzo palikimą. Papildykite savo žinių bagažą ir turiningai praleiskite laiką!

Ar tęsiam nuotykius? Tada keliaujam į “Escape Bunker 1944“! Šioje 1944 m. statybos slėptuvėje bus ir užraktai, ir spynos, ir galvosūkiai. Tikrai pamatysite ko nematę, pajausite ko nejautę, padarysite ko nedarę!

Sekmadienis skirtas ramiam poilsiui – pradėkite jį skaniu brunch’u „Vanilės namuose“, o paskui užsukite į jaukų laikrodžių muziejaus kiemelį pasiklausyti Klaipėdos kariljono – jis skambės nuo 12 valandos. Muziejus taip pat paruošė naujovių, tad būtinai pasigrožėkite eksponatais ne tik lauke, bet ir viduje!

Jaukia bei malonia viešnage šeimai pasirūpins Klaipėdos apgyvendinimo įstaigos: spauskite, rezervuokite ir nepamirškite kodo

„Klaipėda Kviečia”!

Tik šį savaitgalį nakvynės kaina 45 Eur
Ararat – viešbutyje dviviečio kambario kaina 45 Eur
Bohema – 15% nuolaida šeimos apartamentams.
+37046411884 | lugne@tubinas.lt
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666 | info@dangehotel.lt
-15% nuolaida šeimyniianms apartamentams
Specialus pasiūlymas DREAMDEALS – iki 25% nuolaida rezervuojant tiesiogiai
Amberton – romantikškas savaitgalis prie jūros. Rezervuoti čia.
MICHAELSON boutique HOTEL” iki birželio 17 d. taiko žemojo sezono kainas!
Aismarės – 10% nuolaida šeimos poilsiui
+37061777399 | +37046420195 | info@aismares.lt
Svečių namai Klaipėda Inn – 20% nuolaida šeimyniniam poilsiui. Pasiimkit ir keturkojį draugą su savimi!
+37068742031 | info@sveciu-namai.com
Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)