Bendradarbystės vietos Klaipėdoje

Bendradarbystė arba ‘Coworking’as’

Tiems kas nori ištrūkti iš įprastos darbo erdvės tačiau neeikvojant atostogų tęsti darbus kažkur kitur – kviečiame atvykti į Klaipėdą ir pasinaudoti bendradarbystės darbo erdvėse.
Kai pagalvoji, kad darbas vyktų reikia tiek nedaug, kompiuterio, telefono, kokybiško interneto, kavos ir įkvėpimo 🙂 Klaipėdoje visa tai galime sujungti ir darbuotis besiklausydami jūros bangų mūšos, paukščių, ar kavos aparato skleidžiamų garsų.

Mieste nepritrūksite ir darbui draugiškų erdvių. Klaipėdos kavinės, skverai, parkai, kiemeliai, bibliotekos ir net kai kurie paplūdimiai gali tapti puikiomis vietomis kai kuriems darbams.

Taip pat pateikiame darbui tinkamas atviras erdves kurios savaip žavingos:

IEVOS SIMONAITYTĖS BIBLIOTEKA
Tik šnarančių puslapių garsai – puiki vieta susikaupimo reikalaujančiam darbui pačiame miesto centre.

IEVOS SIMONAITYTĖS BIBLIOTEKOS KIEMELIS
Sėdmaišis po senu ąžuolu, gaivinantis gėrimas rankose ir sunku patikėti, kad esate visai šalia centrinės miesto gatvės.

MEAT LOVERS
Tylos ir ramybės čia nerasite. Šurmulio ir judesio aplink netrūks niekada, bet Kuršių marių bei praplaukiančių laivų vaizdai sukuria nepakartojamą atmosferą. Kas sakė, kad visiems darbams reikia tylos ir ramybės?

GARDI KAVA
Musangas, Kavos architektai, 10 Tiltų, Coffee King ir daug kitų kavos namų. Jei jus įkvepia puikūs kavos aromatai ir nepriekaištinga aplinka, šios „darbo stotelės“ kaip tik jums.

SU JŪROS HORIZONTU
Baltas ruonis ir Ateik Ateik. Čia kavos aromatai maišosi su jūros gaiva. Kavinės itin populiarios ir nėra puikiausias sprendimams ilgoms darbo valandoms, bet nuostabus pasirinkimas, kai reikia įkvėpimo keliems trumpiems darbeliams

Kita vertus…
Darbas juk būna visoks ir jam ne visada reikalingas stalas, kėdė ir internetas. Kartais geriausios mintys ir sprendimai ateina keliaujant pajūriu, plaukiant keltu, minant pedalus Smiltynės dviračių takais ar pirmą kartą užlipus ant banglentės. Juk čia Workation Klaipėda!

Informacija dalinasi
www.workationklaipeda.lt