„Drakonas įžengia“ | Arlekinas

Per savo daugiau negu tris dešimtmečius trukusią karjerą, prasidėjusią jam dar esant kūdikiui, aktorius ir kovų menų meistras Bruce Lee nusifilmavo keliose dešimtyse filmų ir serialų, bet absoliuti dauguma žiūrovų atsimena jį dėl trijų kovinių juostų: 1972-ųjų „Drakono kelio“ („The Way of the Dragon“), kuriame jis kovėsi su Chuck Norris, 1978-ųjų „Mirties žaidimo“ („Game of Death“), kuriame jis vilkėjo garsųjį sportinį kostiumą, ir, žinoma, 1973-ųjų „Drakonas įžengia“ („Enter the Dragon“), kuriame jis sukūrė savo žymiausią vaidmenį, su kuriuo iki šiol tapatinamas jo įvaizdis.

Jame Bruce Lee vaidina kovos menų instruktorių iš Honkongo vardu Lee, kurį britų žvalgyba užverbuoja slaptai misijai – surinkti įkalčius apie atsiskyrėlio verslininko Han organizuojama prekybą žmonėmis ir narkotikais. Vienintelis būdas prie jo priartėti – sudalyvauti jo privačioje saloje rengiamame kovos menų turnyre. Dalyvauti jame Lee turi ir asmeninį motyvą. Prieš išvykdamas jis sužino, kad Han asmens sargybinis O’Hara atsakingas už jo sesers mirtį.

Be jokios abejonės, „Drakonas įžengia“ yra geriausiai įvertintas ir pelningiausias visų laikų kovinis veiksmo filmas, pavertęs Bruce Lee pasaulinio lygio žvaigžde.

Date

Lap 11 2023
Expired!

Time

20:00

Location

Klaipėdos Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A, Klaipėda
Category

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *