Kino filmų muzika – pasaulio muzikos šedevrai

UNIVERSE SYMPHONY ORCHESTRA

Koncerto programoje legendiniai hitai, kuriuos pamilo milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais. Skambės unikalios šiuolaikinio stiliaus aranžuotės. Tai klausytojams sukels daug ryškių ir nepamirštamų emocijų.

Koncerto programoje – muzika iš kino filmų „Marvel“, „Pirates of the Caribbean“, „Interstellar“, „Games of Thrones“, „Professional“, „Harry Potter“, „Titanic“, „Schindler´s List“, „The Dark Knight“, „Love Story“‚ „Romeo & Juliet“, „Doctor Strange“, „Ant-Man“, „Thor“ ir daugelis kitų.

Galingas instrumentų skambesys, neįtikėtina profesionalių muzikantų energija, originalus apšvietimas ir efektai leis pasinerti į nepamirštamą legendinių hitų magijos atmosferą. Tai originalus ir atmosferiškas šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje, sukėlęs didžiulį rezonansą tarp Europos žiūrovų, kur orkestro pasirodymas buvo sutiktas stulbinančia sėkme.

Kiekvienas koncertas, kiekvienas „Universe Orchestra“ pasirodymas – tai tikra šventė, polėkis ir emocijos, kurios įkrauna visus salėje esančius žiūrovus.

Date

Lap 27 2023
Expired!

Time

19:00

More Info

Bilietai

Location

Žvejų rūmai
Taikos pr. 70, Klaipėda
Category

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *