Kūrybinės grafikos dirbtuvės „Jūra iki kelių”

2024-06-30 - 2024-06-30

Time

12:00

Location

KKKC Parodų rūmai
Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda
Seniai žinomas meno terapijos triukas – kai išjungus šviesą vaiko kambaryje „apsigyvena“ monstriukas ar koks kitas vaizduotės nedraugas, reikia pabandyti jį nupiešti. Su visais dantimis, ausimis, akimis – tarsi „sužmoginti“ ir taip su juo susidraugauti. O KKKC rezidentė, edukatorė Žaneta Jasaitytė-Bessonova kviečia eiti dar įdomesniu keliu – monstriuką susikurti monotipijos būdu.
Tai – grafikos technika, artima tapybai; piešinys ant drobės perkeliamas presu, todėl svarbu, kad rūbas ar maišelis, kurį atsinešite dirbtuvėms, neturėtų metalinių, plastmasinių detalių. Vaizdas kaskart bus unikalus, kiek kopijų bekartotumėte, ir ar savo pačių sugalvotą, ar pagal Žanetos pasiūlytą šabloną.
„Grafika – nuostabi švaraus ir lygaus atspaudo šalis. Įkėlus koją į šį pasaulį, laukia įvairūs eksperimentai, netikėti ir kvapą gniaužiantys, bet subtilūs rezultatai“,- sako žinoma menininkė.
Kviečiame į NEMOKAMAS kūrybinės grafikos dirbtuvės su Žaneta Jasaitytė-Bessonova „Jūra iki kelių“ , birželio 30 d. 12 val. KKKC Meno kieme, Daržų g. 10