P.Čaikovskio 2-jų veiksmų baletas „Gulbių ežeras“

„INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET“ (meno vadovas Aleksejus Bogutskis) ir „FESTIVAL ORCHESTRA“ pristatys didingiausią pasaulyje „Gulbių ežerą“, kupiną grakštumo ir grožio. 48 šokėjos-gulbės scenoje – tai savotiškas rekordas. Tradiciškai „Gulbių ežere“ šoka 16-28 baltųjų gulbių. Spektaklyje gros simfoninis orkestras.

Sukrėsti ir paveikti nežmoniškos Rusijos agresijos kare prieš Ukrainą, baleto trupė „St. Petersburg Festival Ballet“ keičia pavadinimą į „International Festival“. Baleto trupė dabar įsikūrusi Vokietijoje. Šiuo pokyčiu menininkai aiškiai išreiškia savo poziciją.

Nemirtinga Piotro Čaikovskio baleto klasika žinoma visame pasaulyje ir nepaliauja žavėti įvairaus amžiaus žiūrovus. Visi žino romantišką „Gulbių ežero“ istoriją, kurios pagrindinės baltosios ir juodosios gulbių figūros tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto elegancijos sinonimu.

Šis aukšto lygio baletas išsiskiria ne tik absoliučiai tikslia šokio technika, bet ir darniu ir nuosekliu bendru įvaizdžiu ir elegantišku lengvumu. „International Festival Ballet“ žavi tobulu šokio spektakliu, kuris žiūrovams užgniaužia kvapą.

Date

Lap 06 2023
Expired!

Time

19:00

More Info

Bilietai

Location

Žvejų rūmai
Taikos pr. 70, Klaipėda
Category

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *