Šventinis koncertas „Esame mes ir esame čia”

2024-07-06 - 2024-07-06

Time

19:30 - 22:30

Location

Teatro aikštė
Teatro g. 1
LIEPOS 6-OJI – VALSTYBĖS DIENA | TAUTIŠKOS GIESMĖS DIENA
Šventinis koncertas „ESAME MES IR ESAME ČIA“
I dalis. TV projekto „Lietuvos balsas“ finalininkai – EMILIJA IR RUGILĖ, „T3“, „VOICELESS“
21.00 TAUTIŠKA GIESMĖ APLINK PASAULĮ
II dalis. EVGENYA REDKO
Liepos 6-ąją Klaipėda ir visa Lietuva minės bei švęs Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. Šia proga Klaipėdoje vyks nemažai renginių, kurie taip pat dedikuojami Švyturių metams. Kviečiame klaipėdiečius ir miesto svečius aktyviai dalyvauti.
Finalinis muzikinis akordas nuskambės liepos 6 d. Klaipėdos Teatro aikštėje. 19.30 val. čia prasidės nemokamas šventinis koncertas „ESAME MES IR ESAME ČIA“, kuriam išskirtines programas ruošia TV projekto „LIETUVOS BALSAS“ finalininkai – duetas EMILIJA IR RUGILĖ, projekto nugalėtojai – vaikinų trio „T3“, violončelininkų grupė „VOICELESS“, o taip pat tris metus iš eilės M.A.M.A. geriausios progresyviosios muzikos atlikėjos titulą pelniusi EVGENYA REDKO SU GRUPE.
Pirmoje koncerto dalyje koncertuos „Lietuvos balso“ finalininkai.
21.00 val. per Teatro aikštę, Klaipėdą, Lietuvą ir aplink pasaulį nuskambės TAUTIŠKA GIESMĖ. Giedokime visi kartu!
Antroje koncerto dalyje dainuos viena autentiškiausių atlikėjų Lietuvos pop muzikos scenoje EVGENYA REDKO. Jos kūriniai renka milijonines peržiūras ir perklausas „YouTube“, ,„Spotify“ bei kitose muzikos transliavimo platformose. Šios atlikėjos kūryba skleidžiasi ne tik per muziką, bet per vizualius sprendimus ir judesį. Jos pasirodymai – atgaiva protui ir sielai. Taip pat – ir kūnui, nes dažniausiai visi šoka. Klaipėdoje Evgenya atliks garsiausius hitus „Vandenyne“, „Mantra“, „Pakylėtas gruodis“, „Patogu“, „Nuo tavęs priklausau“, „Žinom tik mes“ ir kitas populiarias savo repertuaro dainas.
Nemokamas renginys Klaipėdos Teatro aikštėje
Organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybė, Kultūros centras Žvejų rūmai