Vienos merginos istorija

,,Vienos merginos istorija“ – pasakojimas, kuris galbūt kažkada įvyko iš tikrųjų, o gal tik buvo išgalvotas. Tačiau, kad ir iš kur jis kilo, tai yra istorija apie mus. Tai netiesioginis pokalbis tarp keletos žmonių, bandančių atsakyti į paprastus, o gal ir sunkiausius klausimus – kokia yra mano gyvenimo prasmė ir ar tik suradęs ją, galėsiu jaustis pilnas?

„Vienos merginos istorija“ kviečia atkreipti dėmesį į vienatvės problemą. Ne tik į tuos žmones, kurie ne savo noru lieka vieni, tačiau ir į tuos, kurie savarankiškai pasirenka būti vieni. Būti vieni tam, kad pagaliau atsakytų į klausimą „kas aš esu“. O kas, jei gyvenimo prasmės ieškotume, klausdami šalia esančiojo „kas tu esi“?

Šokio teatro „Judesio erdvė“ komanda kviečia žiūrovus pabūti arti vieni kitų, tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Ar laikais, kuomet viskas vyksta taip greitai ir taip abejingai, mes dar galime pasakyti, kokia yra mano draugo akių spalva? Kokį randą ant riešo turi mano draugas? Ar smulkmenos tikrai tokios nebereikšmingos? Ar jos negali papasakoti jokios istorijos?

Date

Lap 23 2023
Expired!

Time

19:00 - 19:00

More Info

Bilietai

Location

Klaipėdos Dramos Teatras
Teatro g. 2
Category

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *