Data

Rgp 08 2020
Expired!

Laikas

20:00 - 22:00

Cost

13,00-300,00

8 Kambarys | TURAS Panacėja

Grupė 8 Kambarys su koncertiniu turu PANACĖJA atvyksta į naują renginių po atviru dangumį erdvę Klaipėdoje – Šiauriniame rage!

Tai pirmasis mūsų solinis koncertas po karantino, paisiilgome Klaipėdos žmonių ir koncertų. Labai laukiame visų. Koncerto metu skambės ne tik gerai jau žinomi, bet dar niekur negroti naujausi kūriniai iš albumo „Panacėja“ – sako grupės nariai Karolis Talutis-Talaz bei Deividas Alejūnas-Corsalis. Tad susitinkame Šiauriniame rage rugpjūčio 8 dieną!

Grupės kūryba:
Nesibaigianti Vasara
Manęs Nesužavėjai
Šių Dienų Herojus
Ežero Dugne
Deginu Save
ir dar daugiau.
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *