Data

Rgs 09 - 12 2021
Expired!

Laikas

All Day

Animacijos ir videožaidimų festivalis BLON’21 Klaipėdoje

BLON – tai unikalaus formato animacijos ir videožaidimų festivalis, kuriame gali sutikti didžiausių pasaulio animacijos ar videožaidimų studijų talentą ir niekam nežinomą būsimą genialų kūrėją.

Šis festivalis – tai inovatyvus ir rafinuotas inkubatorius, kuriame jauni neatrasti talentai keičiasi įkvėpimu su industrijos rykliais.

BLON programoje – kontraversiški filmai, videožaidimai, VR patirtys suaugusiems bei vaikams skirta, subtili ir estetiška Prancūzijos, Japonijos, Skandinavijos ir kitų šalių meistrų animacijos ir videožaidimų programa.

BLON programa – interaktyvi: čia dalyviai ateina ne tik pažiūrėti filmų ir “pageiminti”. Festivalio metu vyksta susitikimai su pasaulinį pripažinimą pelniusiais užsienio šalių kūrėjais, seminarai, meistrystės dirbtuvės industrijos profesionalams ir naujokams, kūrybinės dirbtuvės vaikams. BLON eksperimentuoja ir siūlo patirtis, kurios išlieka!

4 dienos animacijos, videožaidimų ir virtualios realybės – rugsėjo 9-12 dienomis festivalyje BLON

Mėgaukitės virtualios realybės programa, stipriais ir įvairiais animacijos filmais, išgirskite įdomiausias diskusijas bei sudalyvaukite meistrystės dirbtuvėse.

Animacija bei videožaidimai BLON festivalyje atsiskleidžia naujomis plotmėmis, o įtraukiančių veiklų čia suranda ir animacijos entuziastai, ir šeimos su mažais vaikais.

Pasiruoškite nustebinti savo protą ir pojūčius – festivalis BLON jau rugsėjo 9-12 dienomis, Klaipėdoje!  https://blon.lt/

Festivalį finansuoja:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos kino centras

Festivalį pristato:
Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostas.

Festivalio filmus žiūrėkite:
Žmonės Cinema
Arlekinas

Renginio programą rasite čia: https://blon.lt/2021/programme/

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *