Data

Lie 01 2022

Laikas

All Day

Baroti galerija švenčia 30 – metį

Jubiliejaus proga norisi ne tik džiaugtis pasiekimais bet ir įvertinti veiklos problemines sritis bei ieškoti galimybių jas spręsti. Pagrindiniu Klaipėdos profesionalaus meno lauko trūkumu jau kurį laiką įvardinamas jaunųjų kūrėjų stygius. Todėl nuspręsta galerijos gimtadienį minėti visus likusius metus rengiant vien jaunų, gal jau plačiai pripažintų bet Klaipėdoje mažai rodytų, menininkų kūrybos parodas.

Parodų ciklą “Plius minus trisdešimt” pradės Monikos Plentauskaitės paroda “Budrus miegas II”. Dailininkė yra jaunosios kartos tapytoja, baigusi Vilniaus dailės akademiją, jos kūrinių jau yra įsigiję Lietuvos ir užsienio kolekcionieriai , MO (Modernaus meno muziejus), “Lewben Art Foundation” ir kiti meno fondai. Tapyba pristatyta Lietuvos ir užsienio meno mugėse.

„Budrus miegas” – tai tapytojos Monikos Plentauskaitės parodos, tokiu pačiu pavadinimu, vykusios pernai Vilniuje (galerijoje „Meno niša”) tęsinys. Šįkart sapnai bei jų kūnai (t. y. paveikslai) nenutraukia savo kelionės ir tęsiasi naujoje ekspozicijoje Klaipėdoje.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *