Data

Sau 12 2021
Expired!

Laikas

10:00 - 13:00

CTCC Creative Broker Network: where the innovation prototyping journey ends and the future begins

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia Naujuosius pradėti naudingos informacijos, įkvepiančių patirčių ir kontaktų kupinoje tarptautinėje konferencijoje CTCC Creative Broker Network: where the innovation prototyping journey ends and the future begins” 2021 m. sausio 12 d.

 

Auditorija. Nuotolinis renginys sujungs dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos bei kitų Baltijos jūros regiono šalių – startuolius ir savo veiklą jau išplėtojusias įmones, kūrybinių industrijų, įvairių kitų organizacijų atstovus.

Aktualumas. Konferencijos ašis – kūrybiškumas bei jo vertė iš verslo perspektyvos. Aktyviai bendraudami ir dirbdami su Vakarų Lietuvos įmonėmis, šiemet drauge su jomis žengėme per 2020-uosius lydėjusius iššūkius, kuriuos teko įveikti dėl pasauliui smogusios pandemijos.

Pasikeitusi realybė padiktavo ryškią būtinybę keistis, prisitaikyti, ieškoti naujų veiklos nišų ir bendradarbiavimo formų. Nėra abejonių, kad toks poreikis išliks ir kitąmet, tad nuoširdžiai tikimės bei tikime, jog ši konferencija bus Jums naudinga.

Vertė. Renginio metu išgirsite įkvepiančių pavyzdžių apie naujų produktų, paslaugų ar verslo modelių kūrimą. Ir dar daugiau:

✓ Galėsite susipažinti su 34 pilotiniais inovaciniais projektais, kuriuos bendradarbiaudami įgyvendino tradicinio ir kūrybinio verslo atstovai.

✓ Pristatysime tarptautinį kūrybinių brokerių tinklą bei jų teikiamus įrankius, padedančius plėtoti inovacijas įmonėse.

✓ Diskutuosime apie pridėtinę vertę verslo ir kitoms organizacijoms, įsitraukiančioms į tokio bendradarbiavimo pagrindu vystomus projektus.

✓ Dalinsimės ateities tendencijas brėžiančiomis įžvalgomis apie tai, kaip kūrybiškas mąstymas gali keisti kasdienius procesus Jūsų veikloje.

Renginio laikas: 2021 m. sausio 21 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. Lietuvos laiku (arba 9:00 UTC+01 – 12:00 UTC+01).

Kviečiame registruotis čia. Tik užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

Renginio kalba – anglų.

Renginys Facebook platformoje: https://www.facebook.com/events/342858607006049

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *