Data

Gru 11 2020
Expired!

Laikas

18:30

Didieji Vienos klasikai

Gruodžio 11 d., penktadienis, 18.30 val.

Didieji Vienos klasikai

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistas Jean-Marc Luisada (fortepijonas, Prancūzija)

Programa: Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven

 

Bilietai – 14 Eur | Taikomos nuolaidos  

 

Šioje Klaipėdos kamerinio orkestro programoje suskambės „Didieji Vienos klasikai“. Tai Josephas Haydnas, Wolfgangas Amadeus Mozartas ir Ludwigas van Beethovenas, kurio 250-ąsias gimimo metines šiemet pažymi visas pasaulis. Beethovenas ištobulino Haydno pradėtus ir Mozarto pratęstus kūrybinius ieškojimus, galutinai suformavo klasicistines muzikos formų ir žanrų tradicijas. Vienos klasikais šie trys kompozitoriai vadinami todėl, nes būtent Vienoje jie sukūrė didingiausius savo kūrinius.

Programoje „Didieji Vienos klasikai“ drauge su klaipėdiečiais muzikuos pripažintas prancūzų pianistas Jeanas-Marcas Luisada. Jis garsėja kaip fortepijono poetas, pasižymintis išskirtine gracija ir netikėtomis interpretacijomis. Sakoma, kad šarmingasis atlikėjas groja publikos sielai.

Jau antrąjį kartą KKS koncertuosiantis solistas daugiau nei prieš 3 dešimtmečius laimėjo F. Chopino pianistų konkursą Varšuvoje, atvėrusį jam kelią į tarptautinį pripažinimą.  Kvietimai pasirodyti garsiausiose pasaulio koncertų salėse su žymiausiais orkestrais tebeplaukia iki šiol. M. Luisada apdovanotas Prancūzijos ordinais už nuopelnus meno ir literatūros srityje.

  1. M. Luisada ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamas orkestras interpretuos J. Haydno 11-tajį ir W. A. Mozarto 9-tąjį („Jenamy“) koncertus fortepijonui ir orkestrui. Klaipėdos kamerinis orkestras dar atliks L.van Beethoveno Styginių kvarteto Nr. 11 („Serioso“) versiją styginių orkestrui.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *