Data

Gru 10 2020
Expired!

Laikas

18:30

Dvigubas rečitalis

Gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 18.30 val.

Dvigubas rečitalis

Petras Geniušas (fortepijonas)

Daniel Ciobanu (fortepijonas, Rumunija)

Programa: Ludwig van Beethoven, Philip Glass, Samuel Barber, Maurice Ravel

 

Bilietai – 14 Eur | Taikomos nuolaidos  

 

„Dvigubame rečitalyje“ susitiks skirtingoms šalims ir meninėms patirtims atstovaujantys prestižinių tarptautinių konkursų laureatai – lietuvių fortepijono guru Petras Geniušas ir kylanti rumunų fortepijono žvaigždė Danielis Ciobanu. Tai gerbiamas profesorius, kurio pedagoginę patirtį ypač vertina Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, visame pasaulyje vykstančių meistriškumo kursų  klausytojai ir buvęs jo studentas Škotijos karališkojoje akademijoje, kurio nepriekaištinga technika ir ryškus atlikimo stilius palaipsniui atveria žymiausių koncertinių salių duris.

Dalintis savo sukaupta patirtimi ir interesais P. Geniušui yra taip įprasta, kaip ir nerti į kartais rizikingas naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškas. Platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą puikiai įvaldžiusio pianisto scenos partneriais būna tiek pripažinti meistrai, tiek ir talentingiausias jaunimas.

„Danielis Ciobanu yra  pats žymiausias iš mano buvusių mokinių, – pasakoja P. Geniušas. – Mes kartu su juo jau grojome festivalyje, vykstančiame jo gimtajame mieste Rumunijoje. Šioje programoje mes norėjome atlikti kažką techniškai ypač sunkaus, todėl pasirinkome Maurice’o Ravelio Siuitą Nr. 2 iš muzikos baletui „Dafnis ir Chlojė“, aranžuotą fortepijoniniam duetui. O kitą to paties autoriaus kūrinį – populiarųjį „Valsą“ abu esame groję solo, o dabar atliksime kaip duetas“.

Pirmojoje koncerto dalyje P. Geniušas skambins Ludwigo van Beethoveno, Philipo Glasso ir Samuelio Barberio kūrinius fortepijonui solo.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *