Data

Lap 09 2022
Expired!

Laikas

18:30

Džiazolendas | Koncertas šeimai

Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Tai koncertinės įstaigos „Kauno santakos“ projektas visai šeimai, kurį atlieka Kauno bigbendas.
Kolektyvo vyriausiasis dirigentas, kompozitorius ir trombonininkas Jievaras Jasinskis specialiai šiai programai muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį ir su nuotaikingu aktoriumi Andriumi Žiurausku patirti daug nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?!
„Džiazolendas“ – tai kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje. Leiskimės į nenuspėjamą džiazo kelionę kartu!

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *