Data

Rgs 15 2023
Expired!

Laikas

17:00 - 19:00

Europos paveldo dienos 2023

2023 m. rugsėjo 8-17 d. Lietuvoje vyks Europos paveldo dienos. Renginiu norima supažindinti visuomenę su turtingu Lietuvos kultūros paveldu. Šių metų tema – „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija“, skirta atkreipti dėmesį į paveldo kūrėjus ir meistriškumo laboratoriją, veikiančią kultūros paveldo objektų kūrimo ir išsaugojimo procese.

 

Rugsėjo 15 d. 17 val., Klaipėdos etnokultūros centras kviečia Klaipėdos miesto gidus į paskaitą „Delmonas – Klaipėdos krašto ženklas“. Paskaitą skaitys Dr. Elena Matulionienė – Klaipėdos etnokultūros centro liaudies dailės studijos koordinatorė, tautinio kostiumo ekspertė. Renginio dieną miestiečiams ir miesto svečiams bus atviros Delmonų ir Audimo galerijos, kuriose lankytojai galės susipažinti su unikaliomis ekspozicijomis, pabendrauti su amatininkėmis, kurios saugo šio krašto amatystės tradicijas.

Rugsėjo 15 d.  18 val.  Klaipėdos senamiestyje atgis tautinių šokių tradicija! Klaipėdos etnokultūros centras kviečia visus įsitraukti į projektą „Visa Lietuva šoka“. Šis renginys ne tik atgaivins tradicinio šokio melodijas, bet ir kiekvienam dalyviui dovanos: šypsenas, puikiai praleistą laiką bei vienybės jausmą. Kviečiame šeimas, draugus ir bendraminčius prisijungti prie šio neeilinio renginio, kurio tikslas vienyti mus šokiu, dainomis ir linksma nuotaika, skleidžiant mūsų kultūrinį paveldą.
Būkite dalimi šios išskirtinės kultūrinės patirties!

 

Rugsėjo 15 d. renginiai vyks – Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10).

 

 

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *