Data

Rgp 27 2021
Expired!

Laikas

19:00 - 20:30

Filmas “Rifkino festivalis”

Naujoji Woody Alleno komedija „Rifkino festivalis“ žiūrovus nukelia į saulėtąją Ispaniją. Į čia vykstantį San Sebastiano kino festivalį atvyksta amerikiečių sutuoktinių pora (akt. Wallace Shawn ir Gina Gershon), stačia galva panyranti į laisvą ir romantišką renginio atmosferą.

Jau netrukus šeimos idilė ima braškėti – žmona užmezga romaną su festivalyje sutiktu režisieriumi Filipu (akt. Louis Garrel), o sutuoktinio jausmai ima liepsnoti žavingai ispanei. „Gyvenimas – tarsi filmas. Kartais tai komedija, drama, arba romantinis filmas, tačiau visų pirma tai – detektyvas“, – intriguojama filmo anonse.

„Rifkino festivalyje“ žiūrovai išvys Christoph Waltz, Gina Gershon, Louis Garrel, Steve Guttenberg, Elena Anaya, Wallace Shawn ir kitas Europos kino žvaigždes.

Už kadro režisieriui talkina laiko patikrinta komanda – daugelį W. Alleno darbų nufilmavęs operatorius Vittorio Storaro, vyriausiasis filmo dailininkas Alain Bainée bei kostiumų dizainerė Sonia Grande, W. Alleno filmavimo aikštelėse susitinkantys nebe pirmą sykį.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=G2eYvSFt-pQ

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *