Data

Kov 10 2023
Expired!

Laikas

17:00

Fotografijos parodos atidarymas „Savi“ 

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, Baltojoje galerijoje, atidaroma klaipėdiečio fotomenininko Broniaus Vyto Karaciejaus fotografijų paroda „Savi“. Ekspozicijoje pristatomas portretų ciklas apima 2004–2023 metus. Paroda veiks iki balandžio 1 d. Organizatorius – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.

V. Karaciejus pelnytai laikomas Klaipėdos miesto metraštininku, puikiai užčiuopiančiu miesto pulsą ir taikliai įvaizdinančiu jo būtį. Fotomenininkas yra sukūręs ne tik įsimintinas urbanistinio peizažo fotografijas, bet ir daugybę žymių ir ne tokių žymių klaipėdiečių portretų. Nors portreto žanras autoriaus kūryboje įsitvirtino šiek tiek vėliau, jam jau būnant Lietuvos fotomenininkų sąjungos (iki 1989 m. LTSR fotografijos meno draugija) nariu, tačiau šiandieną šios fotografijos užima ne mažiau reikšmingą vietą visoje B. V. Karaciejaus kūryboje, o taip pat ir Klaipėdos istorijoje.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie skelbiami įvairiose medijos priemonėse renginio viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos:
Vytas Karaciejus, el. p. vytas.karaciejus@gmail.com, tel. +370 650 29906
Danguolė Ruškienė, el. p. d.ruskiene@klavb.lt, tel. +370 650 37370

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *