Data

Rgs 05 2020
Expired!

Laikas

22:00 - 01:00

Cost

8 Eur

Geriausi roko koveriai. Sweetsalt | Koncertas

Viena karščiausių roko grupių Lietuvoje – Sweetsalt – keliauja savo muzikiniu keliu. Kokybiška, energinga, ir gyva roko muzikos grupė skaičiuoja jau daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų. Stiprus vokalas, elektrinės gitaros ir žavus būgnų ritmas užvaldo koncerto atmosferą, o išskirtinės dainos stelbia gyvos muzikos sceną. Ne paslaptis vaikinai mėgsta populiariąją roko klasiką ir įtraukia į savo programą daug “koverių”, kurie savitai skamba ir efektingai nustebina publiką.
Grupės stilių kiekvienas klausytojas vertina skirtingai. Daugiausia įžvelgiama panašumų su tokiomis grupėmis kaip „Coldplay“, „U2“, „Beatles“. Patys muzikantai nevengia eksperimentuoti ir savo kūryboje derina skirtingus rock, accoustic, electro stilius. Išskirtinė asmenybė vokalistas Rokas Dobužinskas dalyvauja profesionaliuose gyvos muzikos projektuose “Coldplay Tribute”, “Project Maroon 5” bei Rootslive “Pumped up Rock”.
Grupė „Sweetsalt“ susikūrė 2006 metais. Aktyviai vykdydami muzikinę veiklą, stipriai išpopuliarėjo po 2008 metų, laimėję prestižinį MTV muzikos konkursą „Coca-Cola Soundwave“ su kūriniu „Running In Circles“. Vėliau 2011m dalyvavo televizijos projekte Lietuvos talentai ir pateko į finalą sužavėdami daina “Jie man sakė”. Taip pat vaikinai dalyvavo Eurovizijos atrankoje su daina “My Love” bei pirmajame televizijos projekto X-faktorius sezone pristatė savo kūrinį “Nothing More”.
NES ČIA GYVENA MUZIKA…
………………………………………………………………..
Barą vakarienei atidarome nuo 18:00 val
Atlikėjo pasirodymo pradžia 22:00 val. (trukmė 2×45 min)
Įėjimo kaina – 8 EUR
Primename, kad baro viduje ir terasoje dėvėti veido apsaugines priemones turime ne tik mes, bet ir Jūs:
– įeinant į barą ir vaikštant po jį privaloma dėvėti veido apsaugines priemones
– valgant ir geriant dėvėti veido apsauginių priemonių NEREIKIA 🙂
Į barą nebus įleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Taip pat jeigu asmuo keliavo į COVID-19 paveiktas šalis ir nesilaikė 14 dienų saviizoliacijos.
Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis.
Atvykdami į barą patvirtinate savo sutikimą, kad renginys gali būti filmuojamas ir/ar fotografuojamas, o vaizdinė medžiaga naudojama rinkodaros tikslais viešojoje elektroninėje erdvėje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *