Data

Gru 22 2021
Expired!

Laikas

18:30 - 20:20

Cost

$14.00

Jaučiu ritmą

Gruodžio  22 d., trečiadienis, 18.30 val.

Jaučiu ritmą

Klaipėdos choras ,,Aukuras“ ruošia šventiška nuotaika nuteikiančią programą, kurioje pasirodys kartu su Klaipėdos džiazo orkestru. Tai pirmasis bendras Alfonso Vildžiūno ir Kęstučio Sovos vadovaujamų uostamiesčio kolektyvų meninis projektas.

Klaipėdos džiazo orkestras vienija geriausius regiono džiazo muzikantus – profesionalus ir studentus, dabartinius ir buvusius klaipėdiečius. Juos subūrė ir toliau į priekį veda saksofonininkas K. Sova, vienas aktyviausių bigbendinės džiazo muzikos puoselėtojų Lietuvoje.

Pasak aranžuotės šiai programai kūrusio Karolio Žioltikovo, „koncerto idėja gimė visiškai netikėtai, mąstant apie tai, ką naujo ir negirdėto galime pasiūlyti Klaipėdos publikai. Pats šiame orkestre groju nuo pat jo susikūrimo, todėl žinau, kad šis kolektyvas yra aukščiausio lygio, kiekvieną kartą nustebinantis klausytojus naujomis idėjomis ir skambesiais. Manau, kad Klaipėdos muzikantams yra labai svarbu bendradarbiauti kiek įmanoma daugiau. Tikiu, jog šis koncertas bus tik inspiracija tolimesniems bendriems projektams“.

Klaipėdos choro ,,Aukuras“ ir  Klaipėdos džiazo orkestro programoje girdėsite daugumai gerai pažįstamų autorių kūrinius, tarp jų – Duke’o Elingtono, Irvino Berlino, George’o Gershwino, Richardo Rodgerso kompozicijos. Neabejojame, kad ši muzika savo energija pakraus tiek pačius atlikėjus, tiek klausytojus.

 

Programoje:

Klaipėdos choras „Aukuras“

Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas

Klaipėdos džiazo orkestras

Vadovas Kęstutis Sova

Solistė Edita Bodrovaitė- Rukienė (vokalas)

Programa: Hoagy Carmichael, Duke Elington, Irvin Berlin, George Gershwin, Richard Rodgers, Chaka Khan, spiričiueliai ir kt., Karolio Žioltikovo aranžuotės)

 

Bilietai – 14 Eur | Taikomos nuolaidos  

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *