Data

Gru 28 2020
Expired!

Laikas

18:30 - 18:00

Kalėdos su Beethovenu

Gruodžio 28 d., pirmadienis, 18.30 val.

Kalėdos su Beethovenu

Lietuvos kamerinis orkestras

Meno vadovas, solistas ir dirigentas Sergej Krylov (smuikas, Rusija–Italija)

Programa: Ludwig van Beethoven

 

Bilietai – 18 Eur | Taikomos nuolaidos  

 

Šį koncertą Lietuvos kamerinis orkestras ir jo meno vadovas, smuikininkas ir dirigentas Sergejus Krylovas skiria Ludwigo van Beethoveno 250-osioms gimimo metinėms. Klausytojai išgirs du nemarius Beethoveno kūrinius. Apdovanojęs pianistus penkiais koncertais fortepijonui, kompozitorius parašė tik vieną koncertą smuikui, tačiau jis priskirtinas prie sudėtingiausių šio instrumento repertuaro kūrinių. Tai lemia ne tik techniniai atlikimo sunkumai, bet ir gilus turinys, kuriam atskleisti reikia tikros artistinės brandos.

Trečioji, „Herojinė“, simfonija Es-dur – vienas žinomiausių Vienos klasiko opusų. Pirmuosius jo taktus rašantį kompozitorių buvo apėmusi dvasinė krizė – žinodamas, kad kurtumas neišvengiamas, jis metė iššūkį likimui. Simfonija pirmąkart viešai buvo atlikta Vienoje, diriguojant autoriui. Tąkart publika nesuprato šio ilgo ir sudėtingo kūrinio, o mūsų laikais jis vertinamas kaip visos XIX a. simfoninės muzikos ištakos.

„Lietuvos kamerinis orkestras savo skambesiu, interpretavimo tradicijomis yra lyg aukščiausios kokybės muzikos instrumentas. Manau, tai vienas savo žanro lyderių“, – taip apie LKO atsiliepia smuikininkas Sergejus Krylovas, vadovaujantis jau 6 dešimtmečius įsimintiną savo veiklos istoriją rašančiam orkestrui. Ypatinga šio smuiko virtuozo profesinė meistrystė, solidi sceninė patirtis, solisto ir orkestro meninių pasaulėžiūrų dermė leidžia tikėtis nuostabių ir įsimenančių koncerto įspūdžių.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *