Data

Gru 07 2022
Expired!

Laikas

17:30

KKKC Meno kieme – kalėdinės kūrybinės dirbtuvės

Šventinei nuotaikai palengva užliejant miestą, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) miesto bendruomenę kviečia į Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) gruodžio 7, 9, 11 ir 19 dienomis vyksiančius kalėdinius užsiėmimus. Ketveriose skirtingose kūrybinėse dirbtuvėse kartu su KKKC Meno kiemo rezidente Diana Monkevičiūte-Rakauskiene kursime puošmenas artėjančioms didžiosioms metų šventėms.

The event is finished.

Hourly Schedule

Gruodžio 7 d.

17:30
Molinių Kalėdų eglutės žaisliukų dirbtuvės
Šios Kalėdų eglutės žaisliukų dirbtuvės – puiki galimybė sužinoti keramikos paslapčių ir patiems pasigaminti nuo 5 iki 10 unikalių balto molio žaisliukų, dekoruotų spalvotais angobais* bei įvairiausiais įspaudų ornamentais. Šioms dirbtuvėms tereikės vieno susitikimo – pasigaminti kūriniai bus išdžiovinti, išdegti ir po savaitės jau galės papuošti jūsų Kalėdų eglutes. * Angobas – plonas molio sluoksnis, kuriuo dengiamas neišdegto keramikos dirbinio paviršius.

Gruodžio 9 d.

17:30
Kalėdinio drobinio maišelio ir dovanų popieriaus dekoravimo dirbtuvės
Argi ne šilčiausios dovanos yra sukuriamos mūsų pačių rankomis? O jeigu jos dar ir supakuotos į pačių dekoruotus maišelius ir popierių! Tad kviečiame į kalėdines dirbtuves, kurių metu išbandysite linoraižinio techniką, o pasirinktus ir išraižytus motyvus spausite ant natūralaus audinio maišelio bei dovanų popieriaus.

Gruodžio 11 d.

12:00
Kalėdinių snaigių dekoravimo dirbtuvės
Šių dirbtuvių metu galėsite susikurti dekoracijas savo namams, papuošimus Kalėdų eglutei ar pradžiuginti artimuosius rankų darbo dovana. Po tris veltinio snaiges dekoruosime linoraižinio technika. Tad kviečiame stabtelti nuo įsibėgėjančio švenčių maratono ir skirti laiko sau, sustoti, apmąstyti ir mintis perkelti į kūrinius – savo namams, artimiesiems, savo draugams. Juk pačios šilčiausios ir nuoširdžiausios dovanos sukuriamos savomis rankomis!

Gruodžio 17 d.

12:00
Kalėdinės dovanų dėžutės ir maišelių dekoravimo dirbtuvės
Už dėmesingai išrinktą dovaną ne mažiau svarbi ir jos pakuotė! Kalėdinės dovanų dėžutės bei popierinių maišelių dekoravimo dirbtuvėse kviečiame susikurti unikalias pakuotes Jūsų dovanoms. Linoraižinio technika išraižyti ir ant dėžutės bei trijų popierinių maišelių atspausti paveikslėliai jūsų artimiesiems skleis šilumą ir meilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *