Data

Spa 30 2020
Expired!

Laikas

18:30

Cost

Nuo 14 Eur. Taikomos nuolaidos

Klaipėdos kamerinis orkestras “Šarmingasis oboe d’amore”

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistas Andrius Puskunigis (obojus, meilės obojus, Lietuva–Prancūzija)
Dalyvauja Celine Scibetta- Puskunigis (klavesinas, Prancūzija), Vincent Bernardth (klavesinas, vargonai, Prancūzija), Parsival Castro (teorba, barokine gitara, Prancūzija)
Programa: Georg Friedrich Händel, Alfred Schnittke, Krzysztof Penderecki

Kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru A. Puskunigis rengs koncertinę programą ir įrašys Georgo Friedricho Händelio kūrinių kompaktinę plokštelę, kurią ruošiasi išleisti Nyderlandų kompanija Briliant Classics. „Siekiu, kad kiekviename kompakte būtų meilės instrumentas oboe d’amore. Händelis meilės obojui neparašė nieko, todėl aš pats iš įvairių jo operos arijų padariau trijų dalių koncertą. Gražus, minkštas, melancholiškas, kontratenoriškas meilės obojaus tembras suvilioja – jis yra mano širdies instrumentas, – pasakoja A. Puskunigis. – Gal visa tai darome tam, kad esame estetai, menininkai, stengiamės parodyti eruditiškos muzikos grožį savo mokiniams, publikai, kolegoms ar pagaliau – patiems sau“.
Barokinės G. F. Händelio garsų girliandos obojui, klavesinui (juo gros Celine Scibetta-Puskunigis) ir styginiams koncerte bus supintos su šiuolaikinių autorių Alfredo Schnittke’s ir Krzysztofo Pendereckio kūriniais styginių orkestrui.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *