Data

Lie 25 2020
Expired!

Laikas

18:00

Cost

10.00 €

Koncertas “Bach–Beethoven–Bartulis”

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje randame daugiausiai žymių kompozitorių, kurių pavardės prasideda raide B. Su trijų didžiųjų kūrėjų muzika susitiksime Klaipėdos kamerinio orkestro programoje „Bach–Beethoven–Bartulis“. Baroko epochos vokiečių genijus, klasicistinės Vienos mokyklos grandas ir teatrališkasis lietuvių neoromantikas – trys skirtingos istorinės epochos, trys itin savito braižo kūrybinės asmenybės. Johanno Sebastiano Bacho kūriniai darė didelę įtaką jaunajam Ludwigui van Beethovenui savo muzikine logika ir emocijų gelme. Vidmantas Bartulis domėjosi jais abiem, todėl šį kūrėjų trio galima apjungti ir per jo interesų prizmę. Stilių, žanrų, manierų ir nuotaikų įvairove pasižymėjęs lietuvių autorius kūryboje yra prisipažinęs “Mein lieber freund Beethoven” ir “I like J. S. Bach”.

Trijų didžiųjų kūrėjų tris stambius koncertinio žanro opusus kartu su Klaipėdos kamerinio orkestru atliks trys solistai: kolektyvo meno vadovas Mindaugas Bačkus (violončelė), Vilhelmas Čepinskis (smuikas) ir Motiejus Bazaras (fortepijonas). Intriguoja tai, kad L. van Beethoveno Trigubas koncertas smuikui, violončelei ir fortepijonui bus atliekamas ne su simfoniniu orkestru, bet jo versija su styginių orkestru.

Programa„Bach–Beethoven–Bartulis“ pasižymės intelekto ir emocijų darna, suteiksianti klausytojams progą patirti gilių ir vertingų įspūdžių bei subtilaus grožio akimirkas.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *