Data

Rgs 25 2022
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

Koncertas “Holivudo žvaigždės”

Įspūdingas gyvo garso koncertas. Gražiausios filmų dainos ir istorijos. Talentingi kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato naują, gyvo garso muzikinę programą, kurios metu skambės gražiausi populiariausių Holivudo filmų muzikos kūriniai. Programos metu atlikėjai pasidalins įdomiausiais faktais iš kino istorijos. Šis koncertas skirtas visiems, pasiilgusiems gyvo, kokybiško, be galo energingo ir pozityvaus muzikinio pasirodymo!

– Profesionalus muzikinių kūrinių atlikimas;
– Nepriekaištingas aktorinis meistriškumas;
– Įdomiai ir interaktyviai pateikti kino muzikos istorijos faktai;
– Koncerte skambės Merlyn Monroe, Eltono Johno, Adelės, Lady Gagos, Stingo ir kitų atlikėjų dainos iš tokių filmų kaip “Liūtas Karalius”, “Taip gimė žvaigždė”, “Rokis”, “Graži moteris”, “Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“  ar net „Ledo šalis“.

Kino muzikos pradžia laikomas XIX a. 9 dešimtmetis, kai buvo išrasta pirmoji kamera. Tai ir yra mūsų koncerto kelionės pradžia. Koncerto metu keliausime dešimtmečiais, į laikus, kuomet karaliavo Čarlis Čaplinas ir nebylusis kinas, į laikus, kai atsirado vaidybinis kinas ir, žinoma, daugiausia dėmesio skirsime jo didenybei – ponui Holivudui. „Nėra jokios evoliucijos istorijos. Yra tik gyvūnų sąrašas, kuriems Chuckas Norrisas leido gyventi“

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *