Data

Geg 02 2021

Laikas

18:00 - 21:00

Koncertas “Mamos dienai”

Gražiausių melodijų pynė – Mamai

Informuojame, kad Koncertas MAMOS DIENAI, perkeliamas į 2021 m. Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo, prašome kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį švenčiama graži pavasario šventė yra persmelkta šilumos ir meilės, kai kiekvienas norime stipriai apkabinti savo mamą, ištarti jai pačius gražiausius žodžius, dovanoti gėles ir gražiausias dainas!

Įspūdinguose dviejų dalių koncertuose, gražiausią melodijų puokštę mylimoms Mamoms dovanos žymiausi Lietuvos scenos riteriai ir damos Kastytis Kerbedis, Ovidijus Vyšniauskas, Kostas Smoriginas, Irena Starošaitė, Simonas Donskovas, Romas Dambrauskas, Rytis Cicinas su „Rokada“, Ona Kolobovaitė, Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Jūratė Miliauskaitė ir „Saulės vaikai“. Scenoje muzikinį audinį pins ir atlikėjams akomponuos Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir jo žavios šokėjos, o šventiniams koncertams vadovaus ir juos ves publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė – Čepononienė ir Marius Jampolskis.

Pradžiuginkite savo mamas, močiutes ir padovanokite Joms gerą nuotaiką ir nepamirštamas emocijas!

Gegužės 2 d. (šeštadienį) – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje
Bilietus platina https://bit.ly/2vp8l9S
Renginius organizuoja – www.medusaconcert.lt

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *