Data

Spa 15 2020
Expired!

Laikas

18:30

Cost

Nuo 8 Eur. Taikomos nuolaidos

Koncertas “Talentingi ir ryžtingi”

Koncertas jaunimui
Lina Žutautaitė (fortepijonas)
Programa: Ferenc Liszt, Sergej Rachmaninov, Aleksandr Skriabin, Claude Debussy, Federico Mompou
Fortepijoninis trio META: Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė), Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas)
Programa: Ludwig van Beethoven, Bronius Kutavičius

Talentingi ir ryžtingi – tokie yra šie jaunosios kartos lietuvių atlikėjai, tiek siekiantys profesinių aukštumų, tiek norintys dalintis savo atliekama muzika su klausytojų auditorija. Koncerto pirmojoje dalyje dar kartą įsitikinsime stipria muzikos ir vaizduotės sąveika. Savitu tautiniu koloritu pasižyminčius muzikinius siužetus fortepijono garsais pasakos Lina Žutautaitė. 2019 metų vasarą atlikėja tapo uostamiestyje vykusios akademijos Klaipeda Piano Masters laureate. Prieš tai Lina baigė Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją, o šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
Po pertraukos scenoje išvysime fortepijoninį trio META, kurį sudaro Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė) ir Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas). Nors trio susibūrė tik prieš
porą metų, tačiau visi jo nariai jau yra sukaupę nemažą koncertinę patirtį kaip kamerinės muzikos atlikėjai ir solistai. 2019 m. META atstovavo šaliai tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje
Harmos Portugalijoje, dalyvavo International Summer Academy – ISA Austrijoje, kur buvo apdovanoti publikos simpatijų prizu. 2020 m. trio debiutavo Vokietijoje, Tangobrücke koncertų salėje.

META klaipėdiečiams pirmąkart prisistatys Ludwigo van Beethoveno ir Broniaus Kutavičiaus kūriniais.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *