Data

Spa 16 2020
Expired!

Laikas

18:30

Cost

Nuo 10 Eur. Taikomos nuolaidos

Koncertas “Vario tiltai IV”

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba) Solistas Tom Poulson (trimitas, Švedija)
Programa: Ennio Morricone, Oskar Böhme, Nina Šenk, Leonard Bernstein, Remigijus Šileika ir kt.

Ketvirtoji Klaipėdos brass kvinteto rengiamos „Vario tiltų“ serijos programa nuties muzikinį tiltą per Baltijos jūrą tarp Klaipėdos ir Stokholmo. Švedijos sostinėje gyvena ir kuria trimitininkas
Tomas Poulsonas, prestižinių tarptautinių konkursų laureatas, Stockholm Chamber Brass kvinteto narys. Beje, šis kolektyvas prieš keletą metų jau lankėsi Lietuvoje ir savo meistriškumu pavergė
Trakų fanfarinės savaitės dalyvius bei klausytojus.

Karališkosios Škotijos konservatorijos auklėtinis T. Poulsonas koncertuoja kaip solistas su garsiais Europos simfoniniais ir kameriniais orkestrais, atlieka kamerinę muziką. Kartu su Stockholm Chamber Brass jau keletą metų rengia Vasaros akademiją jaunimui.

T. Poulsonas savaitę ves meistriškumo seminarą Klaipėdos brass kvinteto nariams ir kartu su jais rengs šią virtuoziškumo nestokojančią koncertinę programą. Joje nuskambės ir šį spalį 70-mečio jubiliejų mininčio klaipėdiečio kompozitoriaus Remigijaus Šileikos kūrinys „Vario graviūra“.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *