Data

Bir 02 2021
Expired!

Laikas

18:30

Koncertinė programa „Palaiminimas“

GYVOS MUZIKOS PROGRAMA

Koncertinę programą  „Palaiminimas“ rengia Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir Klaipėdos choras „Aukuras“. Tai bus pirmas vilniečių ir klaipėdiečių kolektyvų susitikimas vienoje scenoje.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – septynių stygininkų grupė, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą ir minimalistinius vizualinius scenos efektus. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO, kurį įkūrė ir jam vadovauja dirigentas bei kompozitorius Gediminas Gelgotas.

Šioje programoje NIKO savo menines idėjas sujungia su Klaipėdos choru „Aukuras“, kuriam vadovauja Alfonsas Vildžiūnas. Koncerte klausytojai išgirs choro ir styginių instrumentų atliekamą muziką. Tarp kūrinių bus ir NIKO įkvėpėjo bei lyderio G. Gelgoto kūryba, sudaranti šio kolektyvo repertuaro pagrindą. Taip pat nuskambės ir programos pavadinimą inspiravusi jaunosios kartos kūrėjos klaipėdietės Ievos Parnarauskaitės kompozicija „Palaiminimas“, kurios premjera įvyko pernai Klaipėdos kariliono festivalyje. Šįkart autorė kūrinį specialiai pritaikė chorui ir styginiams.

Įsigyti bilietus galėsite nuo gegužės 5 d. www.bilietai.lt!

Programoje:

Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO
Meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas
Programa: Ola Gjeilo, Pēteris Vasks,Patrick Hawes, Gediminas Gelgotas, Ieva Parnarauskaitė

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *