Data

Rgs 13 2020
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

Kontaktų renginys Klaipėdoje

„Kontaktų renginys. Kas tai yra?“
Sakoma, kuo daugiau žmogus turi pažinčių ir ryšių, tuo jam geriau sekasi. Kviečiame dalyvauti “Kontaktų renginyje”. Tai vieta, kur bendrausite, keisitės kontaktais, rasite verslo partnerių, bendraminčių, draugų, plėsite pažinčių ratą.
Dažnai sutinku žmones, kurie nori bendrauti, tačiau neturi su kuo ir nežino kaip tą padaryti. KUR ieškoti žmonių, norinčių bendrauti? KAIP užmegzti ryšį su nepažįstamu asmeniu?
Norint turėti malonų pokalbį, reikia atsirasti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Tačiau ar dažnai pasitaiko tokių progų? Ilgainiui, girdint žmonių poreikį bendrauti, susipažinti, turėti daugiau draugų, kilo mintis organizuoti renginius, kuriuose susitiktų žmonės, lydimi to paties noro ir nusiteikimo – bendrauti. Kadangi šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, profesija ar hobiu, šnekantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui. Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti? Sudalyvaukite „Kontaktų renginyje“ – kiekvienas renginys ypatingas, pilnas teigiamų emocijų.
Renginio eiga: renginyje dalyvauja apie 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienas asmuo turi 4 minutes savo prisistatymui. Pagrindinis principas yra tas, kad visi žmonės, esantys renginyje, turi tarpusavyje pabendrauti.
Renginio trukmė: 1,5 – 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.
Bilietai: www.speeddating.lt. Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas.
DOVANŲ IDĖJA: bilietas į pažinčių renginį bus puiki dovana draugui, mamai, tėčiui ar kaimynui, jei jis ieško antrosios pusės ar tiesiog nori padidinti pažinčių ratą kitais interesais. Dovanų kuponą galite įsigyti GERA DOVANA ar DOVANŲ SALA kuponų pardavimo vietose.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *