Data

Kov 11 2023
Expired!

Laikas

11:00 - 14:00

Kūrybinės dirbtuvės „Laiškai kovotojams“

Kviečiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti drauge rašant, piešiant laiškus šiuo metu Ukrainoje kovojantiems kariams. Visos jūsų užrašytos mintys ir palinkėjimai pasieks kovotojus. Laiškai bus perduoti Ignui Zimaičiui, vienam iš „1k paramos fondo“ įkūrėjų. Šis fondas aktyviai perka ir siunčia karinę įrangą į Ukrainą, o kartu prideda Lietuvos žmonių parašytus laiškus kariams.
Nors iš pirmo žvilgsnio tai yra tarsi mažulytės smulkmenos, tačiau kariams parašyti laiškai tampa tikriausiais tikėjimo, šviesos, meilės ir vilties talismanais. Juk ir moralinė pagalba, parama yra be galo svarbi, tad labai kviečiame prisijungti.
Kūrybines dirbtuves vesianti dailininkė Urtė Jasenka prisideda prie laiškų surinkimo ir išsiuntimo Ignui. Stebuklai vyksta kiekvieną dieną! Visu pagreičiu iki pergalės! Slava Ukraini!
P.S. Laiškus rašyti rekomenduojama anglų, rusų, ukrainiečių kalbomis.
„Pop-up“ @Yaska Art: susitikimas su menininke. Kovo 18-osios šeštadienio popietę (nuo 11.00 iki 14.00 val.) kviečiame praleisti kartu su dailininke Urte Jasenka / Yaska Art. Ateik drauge išgerti puodelio kavos ir pabendrauti. Tai puiki proga pamatyti menininkės kūrybą gyvai bei įsigyti jos darbų, atvirukų, printų už draugišką kainą. Pasikalbėsime apie kūrybą, darbo procesus, kuriamus personažus, idėjas, dalinsimės savo mažytėmis sėkmėmis ir nesėkmėmis, istorijomis, patirtimi bei kaip ir nuo ko viskas prasidėjo. Susitinkam!

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *