Data

Rgp 29 2020
Expired!

Laikas

00:00

Cost

5,00-6,00

Lėlių spektaklis medžiuose „Ieškoma: teisybė“

Pagal Šarlio Pero pasaką „Nykščiukas“
Spektaklis visai šeimai

Režisierė – Vera Rozanova
Dailininkė – Thais Trulio
Lėlių konstruktorius – Lucas Prieux
Medžių laipiojimo instruktorė – Gaelle Girardot
Vaidina: Aušra Bakanaitė, Monika Mikalauskaitė-Baužienė, Vytautas Kairys, Kęstutis Bručkus
Trukmė – 50 min.
Premjera – 2016 m. liepos 17 d.

Visai šeimai skirtą pasaką „Ieškoma: teisybė“ Klaipėdos lėlių teatras sukūrė bendradarbiaudamas su lėlių teatro menininkais iš Prancūzijos, baigusiais lėlių teatro studijas Šarlevilyje.
„Pasaka įdomi tuo, jog joje vyksta melo ir tiesos sankirta, – pristato pagrindinę spektaklio temą režisierė V. Rozanova. – Kūrinyje pateikiami klaidingi faktai, iškreipta istorija. Tai provokuoja žiūrovus abejoti, mąstyti ir ieškoti savo atsakymų į klausimus. Šiandienos informacijos sraute taip pat daug netiesos, kuri dažnai priverčia suabejoti ilgus amžius formuotomis vertybėmis. Kaip atskirti, kas yra tiesa, kuo vadovautis? Šio spektaklio veikėjai ir žiūrovai atsakymų ieškos drauge“, – intrigavo režisierė.

Lėlių spektaklis medžiuose „Ieškoma: teisybė“ provokuoja ne tik turiniu, netradicine veiksmo erdve, bet ir forma. Pasakoje veikia išskirtinai tik iš gamtinių medžiagų sukurtos skirtingų tipų lėlės: kotinės, pirštininės, marionetės, kaukės, objektai. Visos jos – skirtingai valdomos ir turi savitas funkcijas bei paskirtį. Lėles valdantys Klaipėdos lėlių teatro aktoriai šiame spektaklyje vaidina ir kaip dramos aktoriai.

Bilietai parduodami vieną valandą prieš spektaklį Klaipėdos skulptūrų parke arba juos galite įsigyti iš anksto Klaipėdos lėlių teatro kasoje bei www.tiketa.lt.
Taip pat bilietus galite rezervuoti paskambinę telefonu +370 46 239932.
Bilieto kaina – 5 eurai, spektaklio dieną – 6 eurai.
Vaikams iki 2 metų bilieto pirkti nereikia.

https://www.tiketa.lt/LT/spektaklis_medziuose_ieskoma__teisybe_18688

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *