Data

Sau 14 2023
Expired!

Laikas

12:00 - 12:45

Lėlių spektaklis „Namai”

Lėlių spektaklis vaikams nuo 5-erių metų
Spektaklis inspiruotas Gendručio Morkūno apysakos „Iš nuomšiko gyvenimo“. Kūrybinė komanda: Aušra Bakanaitė, Gintarė Radvilavičiūtė, Virginija Rimkaitė, Justina Kalnietytė, Verdenė Monika Valkiūnaitė, Donatas Bielkauskas (Donis), Monika Mikalauskaitė-Baužienė, Kęstutis Bručkus

Dauguma iš mūsų vaikystėje esame žaidę „namus“. Žaisdavome juos pagal tam tikrą modelį, kurį įsivaizduodavome, arba kurį matydavome savo šeimose: yra tėtis, yra mama, mama augina gėlę vazone, o tėtis turi kaklaraištį, kartais tėtis ir mama juokiasi, o kartais kažkodėl pykstasi. Žaisdami „namus“ mes visada stengdavomės prisiminti, ką daro tėčiai ir ką daro mamos, tam, kad būtume labai tikroviški. Labai dažnai viską sustiprindavome, kad efektas būtų didesnis, nors realiame gyvenime labai jautriai reaguodavome į bet kokius, net ir menkiausius, tėvų kivirčus.
Spektaklyje „Namai“ matome du žmones: jų santykiai, prasidėję nuo balto popieriaus lapo, lankstosi, klijuojasi, plėšosi, glamžosi, bando atrasti tinkamus kampus, galiausiai susideda į gyvenimą. Spektaklyje paprastai ir įtaigiai atsiskleidžia, kaip pamažu vystosi dviejų žmonių draugystė, išauga į meilę, į bendrą gyvenimą kartu, kuriame yra ir juoko, ir rūpesčio. Mažiesiems žiūrovams stengiamasi parodyti, kad už visų menkų tėvų nesutarimų vis tiek slypi didelė ir stipri meilė.
O kas žino, gal tėvai – tai „namus“ vis dar žaidžiantys vaikai…

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *