Data

Lap 04 2020
Expired!

Laikas

17:30

Cost

Nemokamai

Liaudiško pamaldumo tradicija. Vakaras, skirtas prof. habil. dr. Alfonsui Motuzui atminti. Atidedamas

Renginys atidedamas

Lapkričio 4 d. 17.30 val. Klaipėdos etnokultūros centras (Daržų g. 10) kviečia į Tradicinių giedojimų vakarą, skirtą prof. habil. dr. Alfonsui Motuzai atminti. Vakarą tradiciniais giedojimais iliustruos Vidmantas Budreckis ir žemaičių „patriūbočiai“ bei šv. Cecilijos religinės sakralinės muzikos ansamblis iš Šiaulių. Vakarą ves profesoriaus mokinys kun. doc. dr. Saulius Stumbra. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija užpildžius registracijos formą (shorturl.at/oxOUX) arba tel. (8 46) 312 113.

Profesorius Alfonsas Motuzas (1955–2019) – tikras žemaitis, iš tėvų namų atsinešęs meilę katalikiškajam liaudies pamaldumui. Vos užgimus Lietuvos Nepriklausomybės vilčiai, ėmėsi kruopštaus ir sunkaus darbo – rinkti carinę ir sovietinę okupaciją išgyvenusias katalikiškas liaudies pamaldumo praktikas, ilgainiui tapusias tautinio tapatumo ir pasipriešinimo ženklu. Atrastuoju liaudies pamaldumo tradicijos lobiu muzikologas noriai dalinosi su kitais: šia tema skaitė mokslinius pranešimus, išleido daugiau nei 10 knygų, Lietuvoje ir užsienyje publikavo dešimtis mokslinių straipsnių. Profesorius degė meile krikščioniškajai liaudies pamaldumo tradicijai ir buvo vienas didžiausių šios srities ekspertų.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginio metu privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *