Data

Lap 24 2022
Expired!

Laikas

18:00 - 22:00

Mados savaitės/Fashion week 2022 programa Klaipėdoje

„Mados savaitė Klaipėdoje / Fashion Week Klaipėda“ jau tapo neatsiejama miesto dalimi, mados renginių tradicija, kurios visi laukia kartą metuose. Dėl mados savaitės klaipėdiečiai sugrįžta namo iš skirtingų kraštų tam, kad pasisemtų energijos, įkvėpimo, susitiktų ir gerai praleistų laiką kartu.
Šiemet „Fashion Week Klaipėda“ vyks nuo lapkričio 24 iki 27 d. Laukia keturios dienos ir kelios naktys klajonių po madą. Neatsitiktinai pasirinkta ir festivalio tema „Klajokliai“ – kaip teigia organizatoriai, ją paskatino mąstymas apie žmogaus laikinumą, migracijos iššūkiai, karo pabėgėlių situacija, taip pat nuolatinis, giluminis savęs ir gyvenimo prasmės ieškojimas.

Atidarymo pradžią AJE+Skatepark Gluosnių skg. 2a-k2.
Būtinai turi dalyvauti šiame vakarėlyje, kuris vyksta tik kartą per metus. Madingas koncentratas.Stilingi outfitai, geri kontaktai, nauji projektai.
Atidarymo programoje:
Paroda!
Performansas!
Tortas!
Muzika!
Neeilinių asmenybių vakarėlis!

Vakarėlis nemokamas.

The event is finished.

Hourly Schedule

Lapkričio 24 d.

18:00
Skaistės Semenikės paroda „I Can Fly“
AJE+Skatepark Gluosnių skg. 2a-k2, Klaipėda. Renginys nemokamas
18:30
Stefanijos Nosovaitės šokio performansas „būti“!
AJE+Skatepark Gluosnių skg. 2a-k2, Klaipėda. Renginys nemokamas

Lapkričio 25 d.

09:00 - 20:00
Pamokos
1 pamoka 9.00-12.30 Kūrybiškumo dirbtuvės: autentiškumas madoje, ALTER EGO, kaip personažo kūrimas. Veda mados išdykėliai Karina Panina, Raimedas Latvys, Lukas Svirplys. 2 pamoka 13.30 – 20.00 Dainiaus Bendiko masterclass SCULPTURAL APPROACH / “Skulptūrinė Prieiga”. Pamokos nemokamos, vietų skaičius ribotas. Registracija: https://bit.ly/fwklaipeda_pamokos22
15:30
Nemokama atvira treniruotė
Pasimokyk skeitinti. Vietų skaičius ribotas. Registracija. Vieta: AJE+Skatepark Gluosnių skg. 2a-k2, Klaipėda
20:30
Barboros Tallat-Kelpšaitės performansas “Separate the Art from the Artist”
AJE+Skatepark Gluosnių skg. 2a-k2. Renginys nemokamas.
20:00 - 22:00
Muzikinė programa
Tinklaveika. Renginys nemokamas.

Lapkričio 26 d.

12:00 - 14:00
Mados forumas
Technologijos ir inovacijos mados industrijoje.  Odeta Jacė -Digital, physical and phygital: experiential couture of our future. Egidijus Uckuronis – AR-enabled sprendimų kūrimas. Online susitikimas.
12:00 - 22:00
"Showroom"/Parodos salė
Atrinktų prekės ženklų ir kūrėjų pop-up mados savaitės metu. Kviečiame atvykti susitikti su savo mylimais, o gal dar neatrastais kūrėjais bei įsigyti išskirtinių kūrinių tiesiai iš dizainerio rankų. Vieta: Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A.
12:00 - 18:00
Mas Laus batų kūrimo dirbtuvės!
Susikurite savo svajonių porą, batų gamybos dirbtuvėse! Šiose dirbtuvėse su Mas Laus direktoriumi, antrosios kartos batsiuviu Benu Maslausku ne tik sužinosite apie batų gamybos procesus, kūrybos procesą, rankų darbo gamybos paslaptis. Bet ir kartu su juo susikursite savo batus!   Dirbtuvių kaina – 100 eurų + batų kaina su 45% nuolaida! Registracija el. paštu benas.maslauskas@gmail.com Daugiau informacijos 861562624
18:00 - 21:00
Mados savaitę Klaipėdoje vainikuojantis renginys – Lietuvos ir užsienio dizainerių kolekcijų pristatymai.
SALANIDA (LT) ZEFYRAS + VERA KOCHUBEY (LT/DE) KARINA PANINA (LT) HANNES RÜÜTEL (EST) VALDEMARA JASULAITYTĖ & MARIJA PETRAITYTĖ (LT) HEMPASTIC (LT) VOLGA VINTAGE (LV)   Pasirūpinkite bilietu iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Bilietus rasite: (https://tickets.paysera.com/lt/event/fashion-show-fashion-week-klaipeda-22). Durys atidaromos 18 val., renginio pradžia 19 val. Vieta: Kultūros fabrikas Bangų g. 5A.
22:00 - 03:00
Fashion Week Klaipėda pabaiga – linksmiausia dalis – afterpartis!
Būtinai turi dalyvauti šiame vakarėlyje, kuris vyksta tik kartą per metus. Madingas koncentratas. Stilingi outfitai, geri kontaktai, nauji projektai ir šokiai!   Už pulto: kopcevas Anna Hanna Lukas Feser Kviečiame madistus, fwklaipeda dalyvius, dizainerius bei visus visus mados entuziastus ir tiesiog gerą laiką mėgstančius žmones!   Įsiprasminimas – 10 Eur. Renginio vieta: HOFAS, Naujoji Uosto g. 3.

Lapkričio 27 d.

10:00 - 13:00
"Brunch'as"/"Priešpiečiai"
Lėtas sekmadienis. Festivalio dalyviai ir svečiai kviečiami į lėtus pusryčius dalintis įspūdžiais ir ateities planais. Vieta: 10 tiltų, Tiltų g. 10.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *