Data

Rgp 13 2020
Expired!

Laikas

08:00

Manto Jankavičiaus koncertas

Mantas Jankavičius kartu su gyvo garso grupe rugpjūčio 13 d. gerbėjus kviečia į koncertą Klaipėdoje, kuris vyks naujoje renginių erdvėje – Šiaurinisragas.lt.

Susitikimas vasaros vakaro ramybėje leis pasimėgauti besibaigiančio šiltojo sezono džiaugsmais po atviru dangumi, padės atitrūkti nuo kasdienybės ir įkvėps drąsiau pasidžiaugti buvimu drauge.

„Vasaros laikas ir susitikimai po atviru dangumi man visada reiškė tam tikrą magiją. Kai ore dvelkia vasaros vakaro ramybė, su klausytojais užsimezga tikrai betarpiškas, šiltas ryšys. Tikiu, kad ir šiame koncerte, mes, susirinkę po dangum, būsime atviri ir laimingi. Tikiu, kad bus daug šiltų šypsenų ir tikrų nesuvaidintų emocijų.“ – šypsosi Mantas.

Programoje su gyvos muzikos grupe skambės ir gerai žinomos dainos, ir nauji kūriniai: „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“, „Stok“, „Proto komitetas“, „Dangus nesibaigia“, „Vienam pasaulyje“ ir kt. Laisvė, juokas, nuoširdumas ir šokiai – tai pagrindiniai programos elementai, kurie neišvengiami kiekvienam Manto koncerte.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *