Data

Lie 21 2020
Expired!

Laikas

18:00

Meno projekto “Sala” | PRISTATYMAS

Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kiemelyje taršos mažinimo iniciatyva „Kieta dalelė“ kartu su Klaipėdos kultūrų komunikacijų centru (KKKC) pristato meno projektą „Sala“. Lankytojai kviečiami atnešti augalų.

Šio meninio projekto tikslas yra atkreipti dėmesį į taršos pasekmes ir kurti teigiamus pokyčius. Iš šiukšlių sukurtoje saloje žaliuojantys augalai yra tarsi ateities sodo interpretacija. Instaliacijos forma, atkartojanti lietuviškuosius šiaudinius sodus, atspindi aplink esančių kultūros institucijų ir erdvių visumą.

„Salos“, kuri bus eksponuojama iki spalio 15 d., lankytojai kviečiami tapti meno projekto dalyviais – atnešti augalų ir padėti instaliacijai tapti žalesnei. Vėliau gėlės vazonuose ir kiti atneštieji augalai apsigyvens įvairiose Klaipėdos kultūrinėse erdvėse. Dalis augalų keliaus į kūrybinių dirbtuvių ir pramogų erdvę „Tema“. Tokiu būdu „Salos“ kūrėjai atsiliepia į čia veikiančio baro „Herkus Kantas“ kvietimą padėti atgaivinti iki šiol apleistas buvusias Šiaurinio rago teritorijas pakeliui link senosios perkėlos.

„Kieta dalelė“ yra taršos mažinimo iniciatyva, kurią kartu su partneriais – Klaipėdos universitetu ir Klaipėdos judėjimu už ekologiją ir demokratiją (KIDE) – pradėjo uostamiestyje gaminami elektriniai autobusai „Dancer“. Šiukšles, iš kurių sukonstruota instaliacija „Sala“, padėjo surinkti banglenčių klubas „SurfCamp“. Banglentininkai šiam meniniam projektui surengė šiukšlių rinkimo akciją „Kieta surf pamoka“, su kuria galima susipažinti čia: https://bit.ly/3janYGH.

 

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *