Data

Rgp 22 2020
Expired!

Laikas

22:00

Cost

10 Eur

Michael Buble Tribute

Jazzpilio scenoje – Michael Buble Tribute su Petru Dauniu ir ritmo grupe.
Sudėtis ir skambesys kurio Klaipėdos publika dar negirdėjo.

Jaunosios kartos atlikėjas Petras Daunys kartu su klavišininku Andrej Polevikoj, kontrabosistu Arman Isojan bei vienu geriausiu būgninku Lietuvoje, Dariumi Rudžiu kviečia pasimėgauti subtiliais, gurmaniškais ir gaiviais muzikos skambesiais, kurie publikoje nepaliks nei vieno abejingo.

Michael’as Buble – tikras modernaus džiazo atlikėjo pavyzdys. Jis sugeba perteikti senąjį džiazo, bliuzo, soulo skambesį moderniam nūdienos klausytojui, visa tai darydamas be galo profesionaliai, charizmatiškai ir žaismingai, o jo komandos grojamos naujos, senų dainų aranžuotės suteikia antrą gyvenimą galbūt šiek tiek primirštiems, tačiau jau klasika spėjusiems tapti kūriniams.

Programoje skambės žymiausios – Michael Buble, Ray Charles, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Billy Paul, Queen, The Beatles ir Nina Simone dainos.

NES ČIA GYVENA MUZIKA…
………………………………………………………………..
Barą vakarienei atidarome nuo 18:00 val
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2×45 min)
Vakaro programos kaina 10 EUR

Atvykdami į vakaro programą patvirtinate savo sutikimą, kad renginys gali būti filmuojamas ir/ar fotografuojamas, o vaizdinė medžiaga naudojama rinkodaros tikslais viešojoje elektroninėje erdvėje.
………………………………………………………………….
Staliukų rezervacija – www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 21 val., rezervacija ATŠAUKIAMA.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *