Data

Rgs 01 - 02 2023
Expired!

Laikas

All Day

Mokslo metų pradžia. Demokratijos festivalis

Demokratijos festivalio tikslas – skatinti bendruomenę domėtis Europos sąjungos suteikiamomis galimybėmis, jos vertybėmis.

Jūsų laukia dvi dienos pramoginių ir edukacinių renginių.

The event is finished.

Hourly Schedule

Rugsėjo 1d., penktadienis

18:00
Diskusija
Diskusijos tikslas – supažindinti studentus, moksleivius ir visą bendruomenę apie Europos sąjungos teikiamas stažuotės, savanorystes, mobilumo galimybes. Kalbėsime apie tai, kokia nauda mums iš Europos sąjungos, kaip galime siekti karjeros Europos sąjungos institucijose, savanoriauti įvairiose šalyse ir nemokamai keliauti.
19:00
Šventinis rugsėjo 1d. koncertas
Koncerto metu pasirodys jaunimo pamėgtos vietinės grupės:Amber street – ambivalenciškų muzikantų grupė. Atlieka roko/indie, punk stiliaus muzika. Visi muzikantai mėgsta gintarą, o ypač gintaro gatvę.Ministerija – jauna roko grupė, savo kūryba siekia patekti į aukščiausią lyga, arba, „Tiesiai į aukščiausią ministeriją“.Imanuelis Kantas III“Klaipediečio, žvejo, kuris gaudo žuvį ir meta į galvą, filosofo įkvėpti žmonės, kylantys į moralinį tobulumą, betgi reik pakvėpuot momentais tarp tobulumo ir godumo, nes fūles stadionas nebus visada kaip (angl. Vartojant) epogejiškas trombonas.

Rugsėjo 2d., šeštadienis

11:00
Pėščiųjų žygis
Žygio maršrutas: Teatro aikštė-Girulių bunkeris- Teatro aikštė Žygio metu aplankysime Girulių bunkerį, susipažinsime su jo istorija ir pasidomėsime kaip įstojimas į Šengeno zoną pakeitė mūsų judėjimą tarp šalių.
21:00
Drive-in kinas
2023 m. LUX kino apdovanojimuose laimėjęs filmas „Arti“, kurį režisavo Belgijos režisierius Lukas Dhont. Filmą dovanoja Europos parlamento biuras Lietuvoje.Vieta – https://goo.gl/maps/K1WSbgPvKWFoPfWi8 Būtina registracija: https://forms.gle/CHw1NJLUk4TrPg9E7

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *