Data

Spa 03 2020
Expired!

Laikas

10:00 - 17:00

Mokymai – 48 metaforinės kortelės trylikos pasakų motyvais

Mokymai skirti psichologams, mokytojams, socialiniams darbuotojams, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų darbuotojams ir tėvams.
Mokymų metu gilinsimės kokiais būdais Pasakų kortos suteikia galimybę:
ugdyti kūrybiškumą; įgauti drąsos įveikti sunkumus; pasitikėti savimi ir savo jėgomis; atpažinti meilę, baimę, atstūmimą ir mirties egzistavimą; kasdienėje veikloje rasti prasme; spręsti brolių ir seserų, tėvų ir vaikų santykius; išgyventi personažų perteikiamą blogį ir gėrį; pamatyti tamsiąją ir šviesiąją pasaulio puses; kartu su personažu išgyventi nerimą ir baimę būti paliktam; netiesiogiai suvokti ateities egzistavimą; toje pačioje pasakoje įžvelgti skirtingas prasmes; išgyventi stebuklus; pamatyti įvairiausius elgesio modelius, o pabaigoje tapti laimingu, turtingu, mylimu, reikalingu, išmintingu – kuo tik nori.
Mokymus veda: Irena Bulotienė: psichologijos metodais dirbanti sertifikuota meno terapijos metodų, skirtų psichologiniam konsultavimui socialiniame- pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje, specialistė, eneagramos meistė , geštalt psichologijos praktikė.
DATA: 2020 10.03 – (šeštadienį)
LAIKAS: 10 – 17 val.
VIETA: Klaipėda, National Hotel, Žvejų st. 21/ Teatro st. 1
KAINA: mokymų kaina 85 Eur, į visos dienos mokymų kainą nėra įskaičiuota kortelių kaina. Kortas galima įsigyti atskirai ir be mokymų, jų kaina – 39 Eur. Tiek registracija mokymams, tiek tik kortelių įsigijimas Registracijoje žemiau.
REGISTRACIJA Į MOKYMUS ARBA ĮSIGYTI KORTELES: https://forms.gle/yN8z3vhLYaoxCpnv7

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *