Data

Lie 18 2020
Expired!

Laikas

All Day

Moteriškumo ir vilties šventė – Šv. Magdalenos naktis Klaipėdoje

Įpusėjus vasarai, Šv. Pranciškaus Vilties miestas, Lietuvos krūties vėžio asociacija, Šv. Pranciškaus onkologijos centras ir Klaipėdos miesto savivaldybė kviečia moteris ir merginas atkreipti dėmesį į Lietuvoje ir pasaulyje dažniausią moterų onkologinę ligą – krūties vėžį.

„Šv. Magdalenos nakties“ metu Šv. Pranciškaus onkologijos centre specialistai akcentuos aktualias krūties vėžio problemas, pagrindinius diagnostikos aspektus.

  • Visą dieną vyks nemokama krūtų patikra, atliekama Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojų, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų konsultacijos.
  • „Šv. Magdalenos naktis“ kvies jungtis į aktyvias sportines veiklas – „Vilties bėgimą“ arba „Vilties ėjimą“ (tą patį 3,5 km atstumą bus galima ir bėgti, ir eiti). Jame viltį nuo Klaipėdos vasaros koncertų estrados iki Šv. Pranciškaus onkologijos centro simboliškai neš tik moterys ir merginos. Visos dalyvės bus apdovanojamos brolio Benedikto kurtais medaliais.
  • Moterų ir merginų šeimos nariai ir artimieji kviečiami jungtis į menines veiklas, klausantis Klaipėdos diksilendo „Memeland“ koncerto ar lankant Kunigundos Dineikaitės tapybos darbų parodą rožių kieme vienuolyno prieigose.

Renginio metu surinktos aukos už dalyvavimą bus panaudotos Krūties vėžio pacientų mokyklos leidiniui.

Būtina išankstinė registracija.

 

 

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *