Data

Gru 02 2020
Expired!

Laikas

20:30

Muzika (kad ir kas nutiktų) gyvuos!

Gruodžio 2 d., trečiadienis, 18.30 val.

Muzika (kad ir kas nutiktų) gyvuos!

Orkestras „Kremerata Baltica“

Meno vadovas Gidon Kremer 

Dirigentas Fuad Ibrahimov (Azerbaidžanas)

Solistas Georgijs Osokins (fortepijonas, Latvija)

Programa: Felix Mendelssohn, Johann Sebastian Bach, Fikret Amirov

 

Bilietai – 14 Eur | Taikomos nuolaidos  

 

Pradedame festivalį būdami sudėtingoje ir nerimu paženklintoje situacijoje, tačiau viltingai teigdami: Muzika (kad ir kas nutiktų) gyvuos!

Taip savo koncertinę programą pavadino „Kremerata Baltica“ – pripažinto latvių smuikininko Gidono Kremerio įkurtas ir vadovaujamas kolektyvas. Sudarytas iš talentingiausių jaunųjų Latvijos, Lietuvos ir Estijos muzikų ir minėtų šalių kultūros ministerijų remiamas orkestras jau daug metų veikia kaip ambasadorius, skleidžiantis žinią pasauliui apie Baltijos valstybių kultūrą.

Aukštai vertinamą orkestro meninę kokybę lemia ypač muzikalūs atlikėjai ir novatoriškas vadovo G. Kremerio požiūris į repertuarą. Pirmasis orkestro pasirodymas įvyko Austrijoje, o šiandien jį, išsiskiriantį subtiliu skambesiu, gyvybingumu ir originalumu, žino visas pasaulis. Kolektyvas intensyviai koncertuoja garsiausiuose pasaulio festivaliuose ir koncertų salėse, žavėdamas kritikus ir publiką genialiomis klasikos ir dabarties muzikos kūrinių interpretacijomis.

Šįkart „Kremeratai Baltica“ diriguos Fuadas Ibrahimovas – sparčiai pasaulinės karjeros laiptais kylantis jaunosios kartos dirigentas iš Azerbaidžiano. Jis yra Azerbaidžiano valstybinio simfoninio orkestro dirigentas, Miuncheno Naujojo filharmonijos orkestro, kuriame groja talentingiausi jaunieji Vokietijos bei Europos atlikėjai, ir Baku kamerinio orkestro pagrindinis dirigentas.

Kartu su orkestru muzikuos ryškią tarptautinę karjerą darantis jaunosios kartos Latvijos pianistas  Georgijs Osokins. Latvijos Didijį muzikos apdovanojimą pelnęs menininkas dažnai pasirodo su G. Kremeriu ir jo vadovaujamu kolektyvu, taip pat su Latvijos, Lenkijos, Japonijos orkestrais.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *