Data

Lie 18 2020
Expired!

Laikas

10:00 - 15:00

Netradicinio sporto paplūdimio festivalis

10.00 Renginio atidarymas, registracija ir informacija. Registruotis galite ir užildydami šią formą: https://docs.google.com/forms/d/1NfQ9jl3trwZKwZMjZRWq5WyRF7otSSMJxOTywedEiAw/edit
10.15–10.30 Joimove baby. Šokiai su pačiais mažiausiais, trenerė Indrė Neimantė #Familyacademylab
10.45–11.30 Zumba su energingąją Sigita.
11.00–15.00 Sportinės užduotys VISIEMS: Rankšluostinis tinklinis, Vandens šautuvų mūšis, Virvės traukimas vandenyje, Paplūdimio tenisas, Bėgimas “nešu porą”, Linksmosios estafetės.
11.00–14. 00 PAPLŪDIMIO TENISAS. Renginio metu ne tik turėsite galimybę pamatyti iš šono, kaip žaidžiamas paplūdimio tenisas, tačiau galėsite ir patys išbandyti šią dinamišką ir azartišką sporto šaką. Kad tai daryti būtų lengviau, Jums mielai pagelbės, žaidimo technikos pagrindus, taisykles paaiškins teniso trenerė Anikė Ročienė. (Klaipeda Beachvoley club)
11.00–15.00 REGBIS. Unikalus REGBIS. Klaipėda – Europos jaunimos sostinė 2021 paplūdimio regbio GRAND TAURĖ. Emocijos, kova, pagarba, džiaugsmas ir draugystė.
Ateik, pamatyk, išbandyk, žaisk!!! Kviečiami visi norintys išbandyti ir netgi laimėti saldžius prizus. Organziatorius Regbio klubas Klaipėdos Kovas, Donatas Streckis.
12.00–15.00 BANGLENTĖS. Kviečiame jaunimą! Fantastiška galimybė pabandyti užšokti ant bangos Su SURF LIFE LT profesionalais, apranga ir įranga bus pasirūpinta.
Vietų skaičius labai ribotas! Išankstinė registracija: ginsve@gmail.com
10.30–13.00 ŠEIMŲ ERDVĖ. Po trenriuotės Joimove baby pakviesime mažuosius į lauko virtuvėlę, kur karaliaus smėlio ir vandens tešlos, statysime ugnikalnius, ir “sunkvežimių” trasą, taip pat bandysime išlaisvinti lede užšaldytus jūrinius gyvūnus. Organizatorius Family Academy Lab.

 

Taip pat šeimas pakviesime prisijungti ir į visas renginio veiklas, bei sudalyvauti: linksmosios estafetės, greitojo palapinės statymo konkursas, linksmasis kvadratas, rankšluostinis, paplūdimio lėkščiasvydis, paplūdimio tinklinis ir kita.

 

Renginys NEMOKAMAS

 

Ateik dalyvauk ir pramogauk.

 

Registracija renginio vietoje.

 

 

Renginio organizatoriai: Sveikatingumo studija GINSVĖ. Klaipėda – Europos Jaunimo sostinė 2021
Renginio rėmėjai: Klaipėdos miesto Savivaldybės, Sveikatos stiprinimo fondo, Sporto klubas Apelsinas

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *