Data

Gru 22 2020
Expired!

Laikas

18:30

„Palaiminimas”

Gruodžio  22 d., antradienis, 18.30 val.

„Palaiminimas”

 

Klaipėdos choras „Aukuras“

Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO

Meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas

Programa: Ola Gjeilo, Pēteris Vasks, Patrick Hawes, Gediminas Gelgotas, Ieva Parnarauskaitė

 

Bilietai – 10 Eur | Taikomos nuolaidos 

 

Prieš išsiskirstant į namus ramiai ir prasmingai pabūti su artimaisiais, kviečiame paklausyti „Palaiminimo“. Taip pavadintą koncertinę programą rengia Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir Klaipėdos choras „Aukuras“. Tai pirmas vilniečių ir klaipėdiečių kolektyvų susitikimas vienoje scenoje.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – septynių stygininkų grupė, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą ir minimalistinius vizualinius scenos efektus. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO, kurį įkūrė ir jam vadovauja dirigentas bei kompozitorius Gediminas Gelgotas.

Šioje programoje NIKO savo menines idėjas sujungia su Klaipėdos choru „Aukuras“, kuriam vadovauja Alfonsas Vildžiūnas. Koncerte klausytojai išgirs choro ir styginių instrumentų atliekamą muziką. Tarp kūrinių bus ir NIKO įkvėpėjo bei lyderio G. Gelgoto muzika, sudaranti šio kolektyvo repertuaro pagrindą. Taip pat nuskambės ir programos pavadinimą inspiravusi jaunosios kartos kūrėjos klaipėdietės Ievos Parnarauskaitės kompozicija „Palaiminimas“, šįkart specialiai pritaikyta chorui ir styginiams.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *