Data

Lie 22 2020
Expired!

Laikas

17:30

Paroda „INVAZIJA“ – Panevėžio dailininkų kūriniai | PRISTATYMAS

Tai kultūrinio tapybos projekto, tarp Klaipėdos ir Panevėžio tapytojų , baigiamoji dalis.

Parodoje kūrinius pristato aštuoni menininkai: Edvinas Klimas, Rūta Povilaitytė, Ramūnas Grikevičius, Osvaldas Juška, Diana Rudokienė, Sigitas Laurinavičius, Tomas Rudokas ir Artūras Stančikas. 

Šio bendro projekto idėja – bendradarbiavimas tarp dviejų miestų (Klaipėdos ir Panevėžio), kuris atskleidžia profesionalios tapybos panašumus ir skirtumus, meno mainus ir draugystę per kūrybą ir bendravimą. LDS Panevėžio skyriaus galerijoje „Galerija XX“ Klaipėdos tapytojai jau birželį pristatė savo kūrybą parodoje „Pozicija“, kurioje Panevėžio miesto meno mylėtojus supažindino su pastarųjų metų savo kūrybos darbais. Panevėžio tapytojų projektas „Invazija“ tai nedidelis kultūrinis atsakas į Klaipėdos kolegų iššūkį.

Tai ne tik apsikeitimas parodomis, bet ir glaudus dviejų miestų bendradarbiavimas, kuris gali leisti suvokti, kaip vertinamas menas pajūryje ir koks požiūris į jį Aukštaitijos regione. Kartu susivieniję menininkai iš skirtingų miestų nori pareikšti savo meno POZICIJĄ, kuria siekiama laužyti ir ardyti nusistovėjusias dogmas, trukdančias menininkui, kaip individualybei skleisti savąjį požiūrį į esamą situaciją. Įvykstanti INVAZIJA, dovanoja meno mylėtojams galimybę išvysti skirtingų regionų menininkų ir įvairios patirties turinčių tapytojų kūrinius, nevaržomai mėgautis, ir lyginti skirtingus autorius.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *