Data

Spa 09 2021
Expired!

Laikas

17:00 - 18:00

Parodos “Kaltūnas” atidarymas

Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre įsikurs interaktyvi instaliacija „Kaltūnas“! Šią instaliaciją galima tyrinėti individualiai arba drauge su gidu-edukatoriumiu įsinarpliojant į Gabėtos plaukus ir jos brolio nuotykius su jais ir juose.

Lankytojai laikinai tampa detektyvais ir tyrinėdami įvairias erdvėje esančias vaizdines, garsines, jutimines instaliacijas bando „iššukuoti“ į kaltūną susivėlusią istoriją, ten vykusius įvykius, nuotykius, nesusipratimus ir įvairiausias problemas su kuriais susiduria tiek stebuklingų plaukų, tiek paprastų plaukų savininkai. Kiekvienas/a čia gali atrasti savąją istorijos versiją, susijusią su jo/jos išgyventa patirtimi ir jam/jai aktualiais dalykais, o išeidami gali palikti dalelę savęs nuolat pildomoje instaliacijoje.

Pasitelkdami „Kaltūno“ pasakojimą istoriją, lankytojai drauge ar individualiai mėgins suprasti kokį poveikį mes darome vieni kitiems. Mūsų vidinis jausmų pasaulis yra sudėtingas ir nevienareikšmis ir kaip būna gerai, kai po truputį pradedame juos ir jų poveikį suprasti.

Kūrybinė komanda:
Saulė Norkutė, Šarūnė Pečiukonytė, Paulina Nešukaitytė, Vladas Dieninis, Narvydas Naujalis, Darius Aladaitis

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *