Data

Rgp 04 2021
Expired!

Laikas

05:00 - 19:00

„Pėdink į Girulius” RUGPJŪTIS

Rugpjūčio 4 d. 17 val.

Lauko parodos „Giruliai – magiškoji Klaipėdos vasarvietė“ atidarymas. Parodą organizuoja Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, pristato istorikė Zita Genienė.

Dalyvauja: muzikos duetas „Lokaya“ –  Dailė Docienė ir Justina Strašinskaitė (arfa, gitara, ukulelė, smuikas,  perkusija) ir aktorė Vida Kojelytė.

 

Rugpjūčio 4 d. 18 val.

Susitikimas su knygos „Dievas su šlepetėmis“ autoriumi aktoriumi Juozu Gaižausku ir aktore Emilija Latėnaite: pašnekesiai apie piligrimystę, gitaros ir fleitos garsai.

 

Rugpjūčio 7 d. 12 val.  

„10 metų šokio žingsniu“: šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ jubiliejinis pasirodymas.

 

Rugpjūčio 11 d. 18 val.

Muzikos ir literatūros vakaras „Vasaros šerbetas su literatūros ir teatro prieskoniu“. Aktoriaus, režisieriaus Kęstučio Macijausko knygos „Debesų žuvys“ pristatymas ir pašnekesiai apie teatrą.

Dalyvauja aktoriai Virginija Kochanskytė, Nijolė Sabulytė ir Kęstutis Macijauskas.

 

Rugpjūčio 18 d. 18 val.

Muzikinė literatūrinė programa „Eglė žalčių karalienė“. Atlikėjai – aktorius Domininkas Malajavas ir operos solistė Viktorija Bakan.

 

Rugpjūčio 25 d. 18 val.

Sezono „Pėdink į Girulius“ uždarymas. Klaipėdos muzikinio teatro aktoriaus, solisto,  kompozitoriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo Virginijaus Pupšio dainų vakaras. Dalyvauja Gintautas Litinskas (bosinė gitara).

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *