Data

Rgs 15 2022
Expired!

Laikas

18:30

„Permainų muzika“ šiuolaikinės muzikos festivalis

Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika” prasideda jau rugsėjo 15 d. Klaipėdos miesto įkūrimo 770-sioms metinėms skirto festivalio programa akcentuoja su Klaipėda susijusių menininkų kūrybos pristatymą. Skambės naujų kūrinių premjeros, atvyks pasaulio koncertų salėse pasirodantys lietuvių muzikai, kurie anksčiau gyveno ar mokėsi Klaipėdoje, koncertuos Klaipėdos kamerinis orkestras, jo meno vadovas, violončelininkas Mindaugas Bačkus , ir kiti žinomi klaipėdiečiai.

The event is finished.

Hourly Schedule

Rugsėjo 16 d.

18:30
Vienu kvėpavimu: AKMI DUO
AKMI DUO programa „Vienu kvėpavimu“ atskleidžia įvairiapusį saksofono ir fortepijono repertuarą, skirtingas dueto narių puses bei vienijantį tikslą – išgyventi muziką vienu kvėpavimu.

Rugsėjo 21 d.

18:30
Perkusijos peizažai
Vienas žymiausių XX amžiaus II pusės muzikinio avangardizmo atstovų gerai žinomas kaip stochastinės ir žaidimų teorija paremtos elektroninės ir kompiuterinės muzikos kūrėjas. Šiemet pasaulis mini jo gimimo 100-ąsias metinės, tad mušamųjų grupės „Giunter Percussion“ meno vadovo Pavelo Giunterio iniciatyva programoje suskambės trys I. Xenakio opusai.

Rugsėjo 22 d.

18:30
Šventasys skydas
„Šventasis šydas“ – tai naujo lietuviško vokalinio kolektyvo „Baltic Solo Choir“ debiutinė programa. Ji pavadinta pagal vieno populiariausių pasaulyje chorinės muzikos kompozitorių ir dirigentų, Grammy laureato Erico Whitacre'o kūrinį. Jo opusus atlieka milijonai dainininkų visame pasaulyje.

Rugsėjo 28 d.

18:30
Vakaras su Philipu Glassu
Philipas Glassas dažnai įvardijamas kaip bene garsiausias visų laikų JAV kompozitorius, iki šiol darantis įtaką tiek šiuolaikinės akademinės, tiek roko ar populiariosios muzikos kūrėjams.

Rugsėjo 29 d.

18:30
Praeinančio laiko muzika
Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro programa „Praeinančio laiko muzika“ pagerbs du iškiliausius lietuvių muzikos kūrėjus ir pristatys pripažinto danų autoriaus kūrinį.

Spalio 4 d.

12:00
Ritmo žaidimai V
Jau penktus metus vieninteliame festivalio „Permainų muzika“ koncerte laukiami ir patys mažiausi klausytojai – 5–11 metų vaikai. Spalvingas edukacines muzikines – teatrines programas apie ritmą jiems kuria aktorė Rugilė Latvėnaitė.
18:30
Ritmo žaidimai V
Jau penktus metus vieninteliame festivalio „Permainų muzika“ koncerte laukiami ir patys mažiausi klausytojai – 5–11 metų vaikai. Spalvingas edukacines muzikines – teatrines programas apie ritmą jiems kuria aktorė Rugilė Latvėnaitė.

Spalio 6 d.

18:30
Kutavičius ir mokiniai
Festivalio baigiamasis koncertas „Kutavičius ir mokiniai“ skiriamas iškilaus lietuvių kūrėjo ir pedagogo 90-mečiui. Jį atliks Klaipėdos kamerinis orkestras, diriguojamas kompozitoriaus ir dirigento Vykinto Baltako.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *