Data

Rgs 02 2020
Expired!

Laikas

18:30

Poema apie meilę ir jūrą | Sezono pradžios koncertas

Jau netrukus atveriame Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro naujo 2020-2021 sezono duris: skambės išskirtinis koncertas jautriu pavadinimu „Poema apie meilę ir jūrą”. Mums, Baltijos jūros pakrantės romantikams, įstabaus grožio muzika primins saulėtus vakarus prie vilnijančios jūros, vėjo šnaresį ir meilės svajas….

Šio koncerto klausytojams – puiki proga scenoje išgirsti solistę Astą Krikščiūnaitę (sopranas) ir charizmatišką akordeono virtuozą Tadą Motiečių. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestrui diriguos Maestro Tomas Ambrozaitis.

 

Mintimis apie koncerto pavadinimu tapusį romantišką kūrinį „Poema apie meilę ir jūrą” dalinasi sopranas Asta Krikščiūnaitė, žinoma solistė bei vokalo pedagogė, kurios karjera prasidėjo būtent Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Čia 1989 m. už Monikos vaidmenį Gian Carlo Menotti vienaveiksmėje operoje „Mediumas” A.Krikšiūnaitei buvo įteikta Lietuvos teatro sąjungos premija, o 1997 m. Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre Giedriaus Kuprevičiaus operoje „Prūsai” solistė atliko specialiai jai parašytą Kristinos vaidmenį.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *