Data

Spa 29 2020
Expired!

Laikas

18:00

RAMĖJA. Postfolkloro muzikos dueto koncertas

Tik nuotoliniu būdu „Facebook” paskyroje  @etnocentras.lt

Spalio 29 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į postfolkloro muzikos dueto „Ramėja“ koncertą. Kristijono Lučinsko ir Marijos Magdalenos Žemaitytės duetas lietuvių liaudies dainų melodijas apjungia instrumentinėmis bei vokalinėmis improvizacijomis. Kurdami šiuolaikišką postfolkloro muziką, atlikėjai į pagalbą pasitelkia tradicinius instrumentus (kankles, birbynę ir kt.), akustinių ir elektroninių instrumentų garsynus. Jaukų spalio 29-osios vakarą  „RAMĖJA“ pristatys kūrinius iš šiuo metu įrašinėjamo pirmojo grupės albumo.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.
Būtina registracija tel. (8 46) 312 113 arba užpildant registracijos formą shorturl.at/ituDQ.

Kristijono Lučinsko kūrybiniai darbai girdimi Lietuvos bei užsienio eteryje, teatruose, festivalių scenose, muzika skamba prestižiniais apdovanojimais įvertintuose spektakliuose. Marija Magdalena Žemaitytė yra žinoma Klaipėdos Jaunimo teatro aktorė, grupės „Graži ir galinga“ narė, aktyviai dalyvauja socialiniuose bei meniniuose projektuose Afrikoje ir Lietuvoje.

Postfolkloro muzikos dueto „Ramėja“ koncertas yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių. Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *